Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Asadar onorata justitie sa mearga la somn , ca de asta sint buni , lumea intreaga va sti STEAUA una singura , FORZA STEAUA , FORZA GIGI BECALI !!!
Intr-un sondaj la nivel national efectuat nu de mult de Avangarde, 34% dintre respondenti s-au declarat stelisti. Dintre acestia, 79% considera ca echipa lui Becali e adevarata Steaua Bucuresti(EU SUNT UNUL DINTRE CEI 79%).......... CSASteaua este un club cu multe ramuri sportive. Dar, ca echipa de fotbal FCSB din Liga I = FC STEAUA BUCURESTI.... Adevarul ii supara tare pe cei de la CSA Steaua..... Cum sa fie ECHIPA DE FOTBAL CSASteaua, adevarata Steaua ????? Steaua Armatei din Liga 4 este de fapt o echipa INFIINTATA in 2017 prin CUMPARAREA echipei AS Regal Sport Club Ferdinand I...(are aceasta echipa palmares in Liga I ???????!!!!) . Si,.......cine stie daca va ajunge vreodata in Liga I ?!
Puișor,nu doar cei enumerati de tine sunt impotriva clubului mafiot. Si restul de oameni care nu sunt dinamovisti,rapidisti,etc,sunt impotriva clubului impostor. Acelasi club care ani la rand a furat campionate,fiind ajutata de arbitrii,viitura lui hagi sau botșeni. Impostorul asta interlop trebuie sa dispara definitiv din fotbal.
Da, sondaje facute pe genunchi. Adevarata sau nu, FCSB e FCSB, ca daca era Steaua se numea Steaua. Vedeti ce simplu e?
Adevarul este unul singur,si este foarte dureros. Adevarata STEAUA nu mai exista. Fcsb nu are cum sa fie continuatoarea adevaratei stele,iar cea din liga 4-a este nou infiintata. Deci doar cercopitecii fcsb-isti,care sunt si prosti,si multi,si inapoiati,cred cu inflacarare ca fcsb ar fi steaua.
Instituia de împachetat peste prin reprezentanții trotinetelor din toată țara si a marii adunături de “neica nimeni” a decis: Fcsb, e Real Madrid! PS. Nu mai inhalați prenadez!
E rasuflat rau subiect. Intr-o saptamana s-au strands doar 55000 de voturi. Majoritatea persoane lor votand de 2 sau 3 ori.... Cam mic este un club care Intr-o astfel de speta atrage cca 20000 de votati, si doar vreo 13000 pro.....
Nici o surpriza. Doar gigistii is multi dar prosti!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și nici ăia nu știu toți să citească... adică nu au răspuns la chestionar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.