Alte știri din fotbal
Claudiu Niculescu, după ce Slobozia a legat doup victorii: „Asta ne rămâne de făcut”
0
Slobozia a strălucit în lumina Farului și face un pas uriaș spre salvarea de la retrogradare » Cum arată acum clasamentul din play-out
6
Rapid - U Cluj » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion
6
Starea lui Mircea Lucescu s-a înrăutățit! A fost mutat la Terapie Intensivă + Familia antrenorului a fost la Spitalul Universitar
54
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, integralist în spectaculoasa revenire a Celtei la Valencia: ce notă i-au dat spaniolii
0
Dă de pământ cu strategia Italiei: „Yamal și Musiala ar juca în Serie B”
1
PAOK - Panathinaikos, duel important pentru echipa lui Răzvan Lucescu » Antrenorul va pleca spre București imediat după meci
1
La 5 zile după calificarea la Mondial, jucătorii încă sărbătoresc cu zeci de mii de oameni pe străzi! Plângere oficială la FIFA: „Federația i-a blocat acolo!”
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Controverse privind resturile unui C-130 Hercules: SUA spun că şi-au ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Este, iarasi, o ante pronuntare? Inca un caz rezolvat, aprioric, in mass-media! Justitia doar vine si da o pronuntare! Postaci fara uniforma v-ati facut datoria, inca o data Statul roman inlocuieste Justitia cu mass-media, de aceea va este frica de TAS!
Vor 37 de milioane, pt ca STEAUA , cind a fost preluata de Jiji, avea in spate un brand, un coeficient UEFA....aceste lucruri i-au permis accesul in CUpele Europene, de unde a scos bani, i-au permis sa vinda milioane de tricouri care aduc bani.....si ti-am dat doar 2 exemple....si mie suma mi se pare exagerata, dar se bazeaza ei pe ceva....
p.s: nu se mai judeca nimic, s-a terminat, sentinta data a fost foarte clara, s-a anulat inregistrarea marcii la OSIM de catre FC Steaua Bucuresti SA , atat si nimic mai mult, deja plcitisesti lumea cu minciunile tale.
Dormi linistit. Si acum ce se judeca? De ce vor 37 de milioane?
aloooo, d-le Tim vrei sa-ti trimit linkul? ICJC "executat ordinul sigla", prin hotărîre judecătorească (statut), PALMARESUL, tradiţia, istoria şi culorile echipei de fotbal, fiind continuatoarea echipei de fotbal care a cîştigat Cupa Campionilor Europeni în 1986.. Capisci?
Rezultate FCSB 16 de istorie 37 de milioane datorii. Restul e cancan
Prin decizia ICCJ s-a anulat inregistrarea marcii la OSIM de catre FC Steaua Bucuresti SA (asta e numele intreg al societatii), s-a anulat inregistrarea marcii la un oficiu international al marcilor si a fost anulat un contract prin care s-a permis comercializarea unor produse cu sigla Stelei. Atat si nimic mai mult. O instanta nu se pronunta cu privire la ceva ce nu s-a cerut, deci patrimoniul nu a facut obiectul judecatii. Si nici numele nu a facut obiectul judecatii.
Se judeca un drept de proprietate intelectuala. Citeste sentnta cu un jurist si motivarea. Are 27 de pagini sentinta.
eu am vazut hotararea aia ICCJ originalul fotografiat de catre jurnalisti si asa spune, ca palmaresul nu constituie obiectul aceleli judecati si nici numele echipei
Da nu a fost transferat palmares sigla marca. Hai ca intelege un copil de scoala primara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.