Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Pe "omul asta de fotbal" nici camilele nu l-au vindecat !
so, fara suparare mai aveti 20 de trofee sa ne egalati palmaresul vreo 6 campionate 8 cupe 4 supercupe 2 cupe europene. bafta, aveti de munca.
ok dar sunteti in spate cu vreo 6 campionate, si vreo 8 cupe sper ca stii asta? iar in meciurile directe intre steaua si dinamo, meciuri directe disputate intre cele doua in toate competitiile scorul este egal, iar la cum se intrevad lucrurile ne vom desprinde la cel putin o victorie avans anil asta( daca nu picam si in cupa).
Eu consider ca nici dupa meciul dintre ele nu se poate face o diferenta. Raman la parerea ca un asemenea meci nu trebuie jucat pe stadioane unde sufla vantul mingea mai tare decat o lovesc jucatorii...
pai stiu, voi aveti ambitii mici, pt ca nici nu ati avut in ultimii 20 de ani un rezultat pozitiv in Europa totusi, noi am scos Valencia, Galata, Ajax care sunt totusi niste nume, in 2006 am jucat o semifinala de cupa europeana, anu trecut am castigat grupa de Europa League etc ....stiu ca voi la dinamo nu traiti decat pt Steaua :)) ceea ce e ok, dar nu e de ajuns iti zic eu, palmaresu s-a cam dus, nu stiu daca mai aveti voi palmares pozitiv cu Steaua, totusi de 3 ani avem 6 victorii consecutive
Poate ca o sa mergem si noi in UCL vreodata nu se stie..Oricum pt mine castigarea campionatului si palmares pozitiv in fata stelei sint mult mai importante decat o prezenta mediocra in UCL..
abia dupa dubla cu steaua se poate face o comparatie intre cele doua echipe pana atunci astra fiind echipa incapabila de orice performanta europeana fie iar chiar si europa league in timp ce steaua este o formatie respectabila care evolueaza in champions league.
nici nu avem cum sa facem vreodata ceva contra echipelor cu care am jucat in UCL la bugetele lor de sute de milioane (doar sa avem noroc ca cefura sa bage aia echipa a 3-a cand sunt deja calificati)...dar in afara de Cefura care a jucat de 3 ori acolo si a terminat pe 9 sezonul trecut si acum e tot pe 9....nimeni in afara de Unirea care e deja desfiintata nu a facut nimic si nu va face in UCL niciodata....sincer tu crezi ca Dinamo ar face ceva? pai voi nu treceti in preliminarii de Elfsborg sau Poltava...cum sa jucati contra lui CHELSEA? Astra - Petrolu nu au intra nici in EL, Pandurii e ciuca bataii in EL...noi macar in EL am facut istorie anu trecut, cand am castigat o GRUPA EUROPEANA
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...hai ca a fost buna asta..eram trist inainte de gluma asta,dar acum ma simt mult mai vesel...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.