Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Jude Bellingham a „cimentat” victoria lui Real, apoi a sărbătorit într-un mod ciudat: iată semnificația
0
Dennis Man, note la poli opuși în presa britanică și olandeză » Antrenorul Peter Bosz, furios
0
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Cum stati cu MORCOVUL???referitor la meciul de joi...
Am jucat foarte prost, recunosc. Nu avem portar. Mai bun e Stancioiu, si nu stiu de ce nu ii mai da o sansa lui Peskovici(daca asa se scrie). A fost un meci foarte prost, si toti au dreptul sa sara pe noi. Dar eu stiu ca o sa luam campionatul, pentru ca aici jucatorii au liniste. Fara scandal, fara injuraturi. Doar un Iancu care aplica presiune, dar trebuie sa fi prost sa-l asculti pe acest.... mafiot!
Cu o 'vedeta' ca Nuno Claro nu-i de mirare ca CFR pierde puncte. Nu e doar natang, dar si obraznic. De ce nu apara Stancioiu? Cu el in poarta puteau imbraca deja tricourile de campioni.
Muresan avea dreptate cand afirma ca CFR e deja campioana dar nu stia ca Serea si martis vor fi arestati.Credea ca arbitrii or sa fie la fel de relaxati si o sa-i ajute.Tot asa a patit-o si Dinamo anul trecut cand a fost arestat penescu.
Daca asta nu a fost rezultat pentru mafia pariurilor,atunci inseamna ca nu exista asa ceva!
Exista un DUMNEZEU...si mai urmeaza,joi 6 mai veti fi tare tristi,dragi clujeni!!!
Sper sa castigati voi titlul, ca sunteti o echipa normala. Muresan asta a facut o singura mare gresala de cand e la CFR: a spus dupa etata trecuta ca au luat Campionatul si a demobilizat jucatorii. FZR
asta e, mergem inainte! sper sa luam titlul! 9 puncte, momentan, si suntem campioni! poate beneficiem si de pasii gresiti ai celorlalti! hai CFR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.