Comentarii (63)

vasy86le  •  22 Septembrie 2019, 08:35
Postat de Leo Sima pe 22 Septembrie 2019, 01:33

Hai bai nu va mai certati atat. Si dan alexa si galeria lui dinamo sunt niste penibili. De altfel, tot ce are legatura cu acest club militienesc de trista amitire, e penibil. Trist ca mai exista aceasta echipa comunista in 2019. Voi trebuia sa fiti desfiintati demult intr-o societate decenta. Voi si steaua.

Hatereala din tine isi spune cuvantul, sau o fi prostia? Dinamo, cu sau fara trecutul ei "comunist" a dat multi sportivi de calitate acestei tari, a facut cunoscuta Romania pe harta sportului, a facut ceva pt tara asta, tu ce pastele .... ai facut?

sabaton  •  22 Septembrie 2019, 08:30

Mowgli a prins curaj ..sa nu te prinda vreun Baloo din galerie ca nu te vedem bine ..

4don  •  22 Septembrie 2019, 08:19

Pai ba mister pe tine te a bătut ***... Nu ai dreptul sa te umflii... Aia dacă sunt pisoi tu ești o ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

marcelclujnapoca  •  22 Septembrie 2019, 08:10

:))))))))))))))pierde in 7 secunde ca Mircea Badea ! Merita organizat si scos ceva bani din asta !:))))))))))))))))

boierasul  •  22 Septembrie 2019, 07:34
Postat de Danezul Gramada pe 22 Septembrie 2019, 01:42

***

danezul *** __))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

leo_one  •  22 Septembrie 2019, 07:31

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zizu  •  22 Septembrie 2019, 07:09

Pusi al lui prodanca!pe tine te bate ***pe cine vrei tu să bați?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

demolarii  •  22 Septembrie 2019, 05:50

Alexa e un mare caracter pe arene fără suporteri. Norocul lui e ca a fost galeria lui Dinamo la meci, altfel trebuia sa faca iar show prin parcare cu impresara ca sa se faca remarcat....sa nu ne aducem aminte de limbajul utilizat de jucătorul Alexa.....sa-si face omul cu mana lui , sau a impresarilor......

hermannstadtul  •  22 Septembrie 2019, 02:40

nu-i mai bine ca Gigi s-a scapat de "adevaratii" suporteri care dau cu pumnul si i-a lasat sa hatereasca intre ei pe site-uri?

samertx  •  22 Septembrie 2019, 01:47
Postat de florin.top pe 22 Septembrie 2019, 01:37

Dc crezi mai daniela ca trebuie ca PCH ul sa si faca un comando si sa l trimita la tn sa te bata,asa cum declari??ai impresia ca parte in parte cu oricare din galerie rezisti mai rasule,mai fetita cu fundita....cu tine nu cere nimeni de la noi poze,noi facem poze cu luptatori ,nu cu *** .....

L-a durut, acum ceva vreme era adulat, acum este înjurat, dar este numai vina lui. El a trădat pe toate fronturile, nu galeria. Oricum, orice „pisoi din galerie” dă mai bine cu directa ca doamna Prodan”, lovitură ce era să-l întindă la podea pe maestrul tigru data trecută când s-a dat mascul. :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7