Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Vai, nu pot crede cata dreptate ai! Esti paralel si echidistant cu totul. Oamenii nu pot gresi când joaca cu FCSB dar pot gresi cu oricare alta echipa si e greseala omeneasca!!! Suntem penibili!
Să nu fim suspicioși, a fost un meci cât se poate de corect, așa cum ne-a obișnuit Becali, Hagi, finii și cumetrii lor, așa cum e firesc pentru un fotbal din coada clasamentului FIFA. Un loc chiar un pic prea bun...o să vedem, până la vară care este locul real...
Ba da de cand auzi o musca in ureche?Care sa fie echipele alea "infiintate din ordin politic"in afara de Steaua si Dinamo?Ca doar nu te referi laAstra-care v-a "furat"titlul-dupa ce a condus clasamentul inca din etapa a 5-a-dupa cum remarca Mirel Radoi? Sau Viitorul-care a luat titlul dupa ce si ei au condus clasamentul de la inceput la sfarsit?
Dundelange e pe primul loc!! cFR o sa tremure la tragerea la sorti. :) Haha
Eu cred că n-a fost niciun meci dubios.A fost un meci în care valoarea superioara a steliștilor a făcut diferența.Cine crede altceva ori este prost ori nu se pricepe la fotbal.Steaua nu face parte din nicio cooperativa,Steaua a pierdut ultimele două campionate datorită jocurilor de culise practicate de unele echipe înființate din ordin politic,Steaua este echipa care a făcut cele mai mari performanțe internaționale din ultimii ani in fotbalul romanesc și este cea mai respectată echipă românească la nivel internațional.
Ce rost mai are play-off-ul in conditiile in care se petrec astfel de omenii marsave intre echipe din acelasi clan!??? Cum joaca Alibec cu Dinamo si cum uită el fotbalul cu fc5b=penalty!!?? Nu mai are rost sa ne uitam la fotbalul romanesc! Este un circ gigist caraghios si profund nociv!!
Cum sa fie, domnilor, blat? Cum indrazniti sa ganditi asa? A fost o relatie de prietenie si de onoare de a cinsti amicul si creditorul dar cum altfel sa fie ce a fost? Domnul Becali, omul cel mai sfant de pe pamant si din afara lui (a pamantului) sa faca blat? Niciodata! Dar schimburi de omenie, da!
O făcătură de meci,ce *** să mai comentezi....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
blat scarbos, liga si federatia se fac ca nu vad perechile fcseb-astra si cfr cluj-sepsi.
Pai bine nea cristi... Daca ti s-a parut dubios de ce n-ai trimis urgent caravana cu fiole la giurgiu... Sa vedem si noi ce-au avut astia in sange in seara asta de-au facut blat... Mama lor de blatisti!!! Afara cu ei! Sa joace numai aia cinstiti! Cinstiti si curati... Precum lacrima!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.