Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
2
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
no bine, tu adriano :))
De fel!
De ce urăște toată România pe fc5b! ?
Ca sa inteleaga si cei mai prosti adoratori ai puscariasului din Pipera: cedarea de venituri viitoare e ca un sechestru pe acele venituri. Il afecteaza doar pe cel care realizeaza veniturile, nicidecum pe cel care il plateste :))) E incredibil ce aberatii pun in circulatie puscariasii de la fcsb.
A ramas iosif pe forum sa-si manance ficatii rau mirositori de oftica! De ce urăște toata România pe fc5b=penalty!!?
Vai de capul tau :))) Nici cei mai prosti gigisti nu mai sustin tampenia asta de cand a incercat Talpan sa conteste promovarea Rapidului si au fost aici niste discutii :)))
Fc5b=penalty cancerul fotbalului românesc!
Steaua e in liga a patra si nu-i datoreaza nimeni bani. Oricat te mai auto-umilesti aici tot n-o sa convingi pe nimeni de aberatia pe care o sustii. CEDAREA UNOR VENITURI VIITOARE nu inseamna ca ala de la care urmeaza sa ai acele venituri devine dator cuiva :))) Inseamna doar ca veniturile alea MERG DIRECT LA CREDITOR, cand si DACA se realizeaza. Enormitatea pe care o sustii tu aici nu o putea pune in circulatie decat un puscarias condamnat definitiv pentru infractiuni economice :))
nu mere cu prosteala de la zeppelin. Astra a cedat veniturile viitoare de la tv, nu are nici o datorie. nu mere aici ca la a3, cu minciuni
oare au chemat bucatarii de la cantina si popota de-acasa, de manelesc asa papagaii?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.