Comentarii (24)
valsword
valsword  •  23 August 2020, 09:03

Realizarile lui Radut in meci: Genunchi in pieptul lui Tanase cand era pe jos si sa facut ca vrea sa-l ridice,cot in burta lui Olaru de na mai stiut ala de el vreo 3 minute,provocare si lovitura in ureche la Miron cand era jos.Radut-FCSB 3-0.Plus ca el are vocabular si e baiat finut si stilat:))

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  23 August 2020, 08:51
Postat de Bulete Cristi pe 23 August 2020, 08:43

Mai Radut,tocmai tu te ai gasit sa vb de vocabular?Sau despre fotbal?Esti la.fel.de.*** ca Alin Stoica.Va credeti prea buni,desii nu ati reusit pe nicaieri ,iar valoarea voastra fotbalistica este de liga a 5 a ..lasa *** asta si nu mai vb de alti fotbalisti cand tu esti mai praf ca ei..

Zise nea bulete:)))))))))))))

1157593904266198
Bulete Cristi  •  23 August 2020, 08:43

Mai Radut,tocmai tu te ai gasit sa vb de vocabular?Sau despre fotbal?Esti la.fel.de.*** ca Alin Stoica.Va credeti prea buni,desii nu ati reusit pe nicaieri ,iar valoarea voastra fotbalistica este de liga a 5 a ..lasa *** asta si nu mai vb de alti fotbalisti cand tu esti mai praf ca ei..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

midan36
midan36  •  23 August 2020, 08:22

Răduț la interviul live dat după meci a spus: "sper ca s-a PERFECȚIONAT trasferul lui Alibec" si tot el este cel ce a facut afirmația ca dacă ii arata o poza si e frumoasă, iese la o întâlnire cu Andreea Bocelli. Mai ușor cu pianul pe scări, dnule Răduț! Nu in cele din urmă esti fotbalist si trebuie sa îți respecți colegii, chiar dacă te consideri mai cult, justificat sau nu.

958984520821048
Sorin Dreyer  •  23 August 2020, 08:04

Ce dracu vorbeste Radut, a uitat cum a plecat pe usa din spate de la Steaua? Si tot meciul a faultat si a jucat la rupere de parca era disperat. Si tare-n gura, trebuia sa ia rosu cand l-a lovit intentionat cu cotul in burta pe Olaru. Si am uitat, Radut are un limbaj foarte elevat, are vre-o trei Facultati, iar ca fotbalist a castigat Balonul de aur de trei ori.

andrei.f
andrei.f  •  23 August 2020, 07:03

Penibil acest frustrat care a fost scuipat afară de la Steaua. A luat o bătută ca la carte !

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  23 August 2020, 06:59

gigisti grei de cap s-au revoltat:)))) Tocmai ei sa-l critice pe Radut, e prea mult.

robotzel
robotzel  •  23 August 2020, 06:42

Radut este cam prost fara supărare. Numai gestul de a simula lovirea unui adversar fara mingile se penalizează cu cartonaș galben pentru gest nesportiv. Lovirea chiar și ușor la ureche se penalizează cu roșu. Mai bine tăcea și nu mai vorbea de zone cu frig și apărători rupte pentru că a demonstrat ce caracter suburban are.

persanu
persanu  •  23 August 2020, 02:13

Doi jucatori tare buni iar dupa discurs par foarte inteligenti. Ma Mira faptul ca nu is cumparat Bayern sau Real. Tare ciudat.

planetfun
planetfun  •  23 August 2020, 01:37

N-am inteles, aia din nord (unde e mai rece) sunt mai nervosi ? De unde a scos-o pe asta ? Vorbeste gura fara el.

  • 1
  • 2
  • 3