Alte știri din fotbal
Antrenorul din „Generația de Aur” nu dezarmează după ce a remizat acasă, cu liderul
0
Unul dintre antrenorii momentului explică de ce preferă să stea în Liga 2
0
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Echipele de start + cotele partidei
0
Dorinel Munteanu CONFIRMĂ discuțiile cu echipa din Superliga: „Mă bucur că sunt pe lista lor”
0
Știri din fotbal internațional
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
Napoli - Juventus, derby-ul Italiei în Serie A » Echipele probabile + cotele
0
Reacții abominabile la adresa jucătorilor Fiorentinei: „Să vă moară copiii de cancer!”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
ANPC a dat iama în târgurile de Crăciun din țară: haos în rândul produselor ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Cum își bate joc de toate autoritățile suveranistul Cezar Avrămuță. Dosarul ...
Libertatea
Dacă Steaua juca asa și în campionatul regulat, era deja campioana. Acum trage ponoasele "menajarilor" repetate din sezonul regulat, unde s'au pierdut puncte multe cu echipe de pluton.
eu postez din amuzament, de cand pipereanul a luat-o pe aratura (de cand a iesit si a renuntat la antrenorul care i-a adus 3 trofee intr-un sezon pe motiv ca nu raspundea a comenzi), chiar nu mai e loc de consum emotional pentru deciziile haotice cu care nu (mai) surprinde...dar perseverenta astora de a face din spusele pipereanului 10-15 articole pe zi si indarjirea cu care-i urmaresc postarile celuilalt eliberat conditionat prezentandu-le drept vorbe de duh e deșănțată...postam sa ne si distram, nu ? ca doar nu ne cunoastem ca sa avem ceva unii cu altii... parca era haios si crotalie cu hei hei-ul lui si cu blana aia mitoasa
CFR a castigat deja meciul cu Astra si meciul nu a inceput! Schimbati antrenorul la Steaua si atunci o sa luati si titlul. Degeaba are licenta PRO nea George Becali, titlul tot nu o sa-l mai pupe in viata asta.
mee-mee *** *** ca stapanul gee-gee.Atata lipsa de caracter si decenta ,se gaseste doar la fostii chiriasi de la Poarta Alba.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La doctor baietel, la doctor, pana nu-i prea tarziu!
Poate de la ala intunecat asteapta ajutor.
Ce ai patit man,pari mai cu picioarele pe pamant in ultima vreme. Macar de ti-ar urma exemplul si ceilalti gigisti.
bey meme, daca e nevoie, chefereii ne bat aici, Vinicius si Boli nu sunt Heckel si Jeckel aka Donkor & Acka din ultimele meciuri cu csu psd craiova si tot chefereii nu rateaza de maniera in care au facut-o pesedistii...mai bine s-ar alinia planetele si ti-ai vedea de drumul tau, unul paralel cu cel al FCSB-ului
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB u ar trebui desfintat prin lege
multe scurt circuite in capul unora la alinierea planetelor !!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.