Alte știri din fotbal
Locomotiva Universitatea Craiova lasă în gară vagoanele de la CFR Cluj » Clasamentul în play-off „se rupe”
7
Moment rar: ce execuție magistrală a reușit Anzor în Universitatea Craiova - CFR Cluj
0
Noi proteste la adresa modificărilor Legii 4, la Craiova - CFR Cluj: „Întrebați cetățenii ce să schimbe la Jandarmerie”
0
Rapid îi dă replica lui Nistor, după atacul de nicăieri: „Total deplasat, n-ai voie ca fotbalist!”
2
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Cinci experți de top explică de ce Statele Unite își vor pierde dominația ...
Libertatea
Pe mine nu m-ar surprinde sa fie adevarat.Jiji cumpara tot ce inseamna mas media,presa,tv,jucatori adversi,arbitrii,vantul daca trebuie.La televizor au impresia ca ei comenteaza la radio,ei spun una,in timp ce noi vedem altceva.
si tot pe sapun la meciul cu viitorul,ca sa castige viitorul titlul,speculatii se pot face la infinit,nu mai vorbim si de astra-fcdb !
Pai nu se poate asa ceva, Sapunaru a jucat cu Coman la Rapid sub aripa lui Sumudica!
La Astra au cam rămas numai foşti rapidişti, de aceea Astra pierde în serie, jucătorii buni pleacă la Steaua, excepţie Felipe . Foştii rapidişti nu mai ştiu ce să inventeze. Bă, de ce nu-l acuzaţi pe Săpunaru de blat, nu cumva a dat intenţionat pe lângă mingea din care Alibec a înscris al doilea gol ?
Romanii sunt paranoici.cum a facut cineva un fault, a dat autogol, o greseala de arbitru, toate sunt blaturi! Asta este boala prostilor, Paranoia dusa la extrem! Lumea ar trebui sa fie atenta cu ce vorbeste, exemplul cel mai bun? Negoita si Barboianu, l-a cam usturat pe Negoita.Iar *** de Coman, mai sare si la bataie? Prost a fost Geraldo ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intrebarea ramane: pentru cine joaca ei in ultimele 6 luni de contract.
In ultimile partide cu Steaua, dinamu a fost mereu ajutata de arbitrii. Eu cred ca efectul borcica inca functioneaza
Ai dreptate, Geraldo e cel mai profesionist jucator cand joaca cu fcsb, la fel ca Barboianu, Brandan, Cretu, Balgradean, Putanu etc.
Coman uita repede cum echipa lui statea.....in fata rapidului la Pitesti
Geraldo i-a aplicat adversarului "procedeul Barboianu". Mare chestie!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.