Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Hansi Flick, anunț îngrijorător în privința lui Pedri: „N-am vești bune”
0
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
pentru stelisti sunteti mici nu sunteti pe departe cei mai iubbiti din romania. SUNTETI NISTE CIOBANI AUROLACI DIN buCUResti.DOAR PETROLUL sezonul viitor va dam la muie.
Si tu stii sa scrii in romana cat stiu eu megatronica......si nu stiu deloc :))
@soringealu Nu ai viata sociala,la sondajele gsp poti vota de mai multe ori,cred ca ai stat si ai votat pana ai strans un anumit numar de voturi care sa avantajeze Craiova.Ultima oara cand am citit acel articol,Craiova era pe locul 4.Mi-e mila de tine sorine !
VOI NU SUNTETI IN ORAS CAT SUNTEM NOI PE STADION
sondajele PUUULLI :) prezenta pe stadion conteaza.....
da, normal ca craiova sa fie iubita, doar sunt o gramada de judete de olteni, ar fi si culmea, steaua are ptr ca multi traiesc din amintiri si se agata de un nume de club, rapid e pe merit, iar dinamo asa si asa, asa ca timisoara are un singur judet, de unde?!!sa fie atatia!...iar clujul e echipa noua de acum mai serioasa, trecutul e mic....dar studiul nu e atat de serios, mai ales daca e cu un click pe site...
SONDAJ Care e cel mai iubit club din România? Steaua 21.86% (2016 voturi) Dinamo 18.72% (1727 voturi) Rapid 15.84% (1461 voturi) Craiova 35.18% (3245 voturi) Timişoara 4.24% (391 voturi) CFR Cluj 3.42% (315 voturi) Altul (scrie în comentarii care) 0.74% (68 voturi) . cei de la gsp au lasat sondajul la o parte!!! (răspunde)
SONDAJ Care e cel mai iubit club din România? Steaua 21.86% (2016 voturi) Dinamo 18.72% (1727 voturi) Rapid 15.84% (1461 voturi) Craiova 35.18% (3245 voturi) Timişoara 4.24% (391 voturi) CFR Cluj 3.42% (315 voturi) Altul (scrie în comentarii care) 0.74% (68 voturi) . cei de la gsp au lasat sondajul la o parte!!! (răspunde)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.