Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
Ai mai văzut așa ceva?! Portarul înscrie la ultima fază, califică dramatic echipa lui Mourinho și o scoate pe Real Madrid din Top 8! Clasamentul final al grupei în Liga Campionilor
2
Inter a spart „Zidul galben”, dar Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
1
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
Cum spuneam, ești într-o perpetuă eroare! Clubul de tristă amintire 5teaua a retrogradat chiar în primul an de participare în competiție, dar a fost salvat de partidul comunist. Mai documentează-te, citește și tu niște almanahe care ieste iele! Și ca să nu rămâi în continuare în bezna ignoranței, nu, nu sunt fan csu clona. Din contră!
Toti aveti curajul si postati sub eticheta numelui vostru adevarat!
Ortega, degeaba iti scuturi penele cu subiecte de liga 1! mai bine intoarce-te la cuibul vostru din liga a 2-a!
Ce-a priceput mitroi ... ăsta ar putea fi mascota fcsp ... inteligență de molucă are , *** perfect !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va pregatiti de faliment?
Lol,ce-i aici..plin de labradori ai adventistului,agitați la maxim...plătește bine Neputință? :)))
De acord cu tine, dar macar noi am avut bunul simt sa nu retrogradam niciodata si sa luam Liga Campionilor pentru Romania. Voi v-ati infiintat acum 3 ani ca sa "papati" banii contribuabililor.
Să mai zică cineva că U n-are fani inteligenți ... Îl scuip în gură ...
Corect. Trebuie pus Coltescu !
Va fi un egal muncit după un meci palpitant. Deși Astra o sa aibă 2-0 după primul mitan, nu vor reuși sa țină până la final de scor, având trei eliminați în repriza secundă. Luptătorii lui jiji vor egala într-un final dramatic, transformând doua din cele patru lovituri de pedeapsa acordate în favoarea lor. Ultima în minutul 99, gol după a cincea repetare. Arbitraj impecabil, vor declara după meci domnii Crăciunoiu și Porumboiu, doar userii gigisti vor țipa în cor ca bredpit a fost pe felie cu Dinamo:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.