Alte știri din fotbal
Detalii incendiare din haosul de la FCSB! » Vestiarul a „explodat”, jucătorii s-au săturat de Mihai Stoica: „Și Robert, șoferul, are tot atâtea meciuri prin Europa”
5
Un nou lider în Liga 2! Recital în Poli Timișoara - ASA Târgu Mureș. Clasamentul
20
Detalii neștiute despre „Lungilă”, dinamovistul care a blocat-o... pe Dinamo: „Asta făcea copilul la antrenament, dacă mă credeți”
2
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Cortegiul funerar a ajuns la Biserica „Sfânta Treime”
0
Știri din fotbal internațional
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
13
Oficial! Chelsea l-a luat pe „Dibu” Martinez » Enzo Fernandez, iminent!
1
Adrian Mutu a ridicat în picioare peste 20.000 de oameni: „E un vis să antrenez aici”
0
Temperament italian! Eliminat după 3 minute, s-a răzbunat pe emblema Borussiei
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Pt marius:Ati stat capra doar ca sa nu castige Steaua titlul.Paradoxal e ca daca ati fi castigat cu Astra aveati sanse destul de mari la titlu.
Sa iti mai dau un extras? Ca de meciurile cu Viitorul si Panduri unde au fost greseli atat pro cat si contra Stelei nu vrei. De meciul cu Asa nu pot sa vorbesc deschis pentru ca nu l-am vazut. Deci acolo 2-3 puncte adica 1 sau 1,5 puncte. Hai inca una : 10. CFR CLUJ Steaua 2-0 Etapa a 16-a 01.11.2015 CONTRA! http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/live-text/VIDEO+CFR+Cluj+-+Steaua+01+noiembrie+2015 Minutul 31: Golul CFR-ului este marcat din offside!!!!
STAI LINISTIT ***.. DUMINICA VINEEEEEEEEE... ZIUA DREPTATII 2 ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai esti nebun...va baga arbitrul 2 goluri si il dati si voi pe al 3lea pe bune si va declarati castigatori e drept ? te-ai nascut cu vreo 30 de ani prea tarziu. comunimul iti venea manusa. pai pana sa ia Stanciu penalty la plonjonul ala unde e atins pe partea dreapta si el se tine de piciorul stang Viitorul va calarea ca pe ultima martoaga. comunist mic !
toate meciurile in care nu joaca echipa din domnesti ,sunt blaturi, doar ei joaca pe cinstite....am auzit ca si magazionerul celor de la pandurii a vrut sa castige astra, le-a dat jucatorilor ghetele cu un numar mai mic..hahahaha.......sunteti penibili ..
PANA SI DINU VAMA,INCREDIBIL CUNOSCUT DINAMOVIST SI RAPIDIST,AU RECUNOSCUT BLATU LA DIGI,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa ma lamureasca cineva , noi pentru ce am stat capra in meciul cu Astra ? ce am rezolvat ?
si hategan ne-a furat ... cu asa , la cluj, cu caprele rosii , in turul sezonului regulat ...
la astra cand face texeira doua faulturi mai agresive .. el care nu face faulturi des .. ia doua galbene si este eliminat direct fara probleme .. la fcsb 2003 s.a. cand enache sau pintilii ara terenul si lasa brazde tot meciul nu se da maxim un singur cartonash galben ... e sete mare de bani la fcsb 2003 s.a. cooperativa omeniei nu a fost suficienta ... gigi a premiat probabil si catziva arbitri ca sa-si faca bine meseria in cazul ca cfr cluj i-a premiat si ea din play-out
ASTA MAI ARE CURAJ SA VB DE SUSPENDARI,*** CAND EL A FOST SUSPENDAT,SI I S A SUSPENDAT SUSPENDAREA UNUI HOOT PARIOR,RAS,RUSINE BA ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.