Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
acum aruncam vina asupra jucatatorului ,dar nu gandim ca aceasta echipa iasi a pierdut un meci o pozitie favorabila in campionat pe nedrept datorita unui arbitru care a favorizat dinamo.nu inteleg un aspect, fotbalistii cand gresesc primesc mustrari de la arbitri, conducatorii clubului , arbitrii de la cine primesc sanctiuni . observ ca ei primesc banii si nu se intampla nimic pt prestatiile jalnice pe care le au.
Ba ***..***-***....da penalty-urile pe care le-ați primit voi atunci cand bătea vântul prea tare ( nr. Tanase) .....la alea ce a mai fost.....in locul vostru m-as abține de la comentarii stupide......cam asta faceți voi de cand ma stiu eu......furturi ...valize.....etc. Daca fura Dinamo asa mult cum Spune-ți voi probabil ca nu se intampla sa fie 10 ani de la ultimul titlu.....p.s sau aveti iar morcovul in funduleț ca se califica Dinamo si ***....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cioinac a cerut rosu.
Bine si totusi daca-i adevarat ca omul asta a avut o tentativa de suicid ,ce vina are Cioinac?!Repet daca-i adevarat...Totusi la 1-1 sa dai si penalty si eliminare ...Pai sunt penalty mult mai evidente si Coltescu nu le da .Sunt bociferari si mai mari ale jucatrilor si le trece cu vederea.
A furat militia!? Nu pot sa cred! Nu s-a mai intamplat niciodata))))
S-a vazut .com avion-fundaşul calcă primul ,dinamovistul se impiedică intenţionat si cade in bazin ! COLŢESCU~acest haiduc care ia de la săraci >CSMIași şi dă la sărmani>Dinamo . Alo,Miliţia~luaţi-l !!!
COLTESCU ?NOTA ""O""!!!BURLEANU A PRIMIT DE LA NEGOITA NOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!RUSINE!!!!!!!
Dar tu ce ai fost, *** de le stii pe toate asa bine?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai fost in teren, stii ce zicea Coinac ?:))) Cine ai fost, ecusonul lui Colțescu ? :))) Nu a fost cot in gură, dar fault de galben a fost !
daca nu comentau la arbitru nu luat nici unul cartonas rosu. asa au fost eliminati corect. iti face arbitrul de 3 ori semn sa pleci si tu te intorci sa-i mai zici de dulce...asta e ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.