Alte știri din fotbal
Cum s-a terminat Sepsi - Csikszereda, amical între cele două echipe susținute de guvernul maghiar
0
UTA a început seria amicalelor » Transferul de la Cluj s-a remarcat
0
Din lupta la titlu în Superliga se transferă în Italia: detaliile mutării
2
Probleme la Sepsi, Laszlo Dioszegi recunoaște: „Nu poți să-i dai afară! E o situație delicată”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul internațional al lui Real Madrid, infarct la 40 de ani! » A vorbit la conferință, apoi a fost operat de urgență
0
AS Roma negociază prelungirea cu Paulo Dybala, însă o rivală din Serie A vrea să îl deturneze
0
S-a uitat sub capac și a dat lovitura vieții! » Povestea curioasă a fanei ce a fost prezentă la toate Mondialele ratate de România după 1998 + Unde e la turneul actual
0
Zlatan Ibrahimovic face o predicție-șoc: „Dacă nu credeți că poate fi campioană mondială, începeți acum!”
1
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
2
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
De ce refuză Ciprian Ciucu să mai candideze pentru poziția de ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
„Cabana calicilor”. Cum au pus mâna apropiații șefului CJ Tulcea pe cabana ...
Libertatea
Care 16 ani , s-au trezit și ăștia de prin 2010 să se certe cu jj cand le-a tăiat robinetul...
altă ordonanță a lu tălpănel
Ce elitisti sunteti voi!!!Atat de elitisti incat credeti ca Becali-ciobanul a putut impune el ofiterimii care reprezenta mandra armata romana sa nu mai detina echipa de fotbal profesionist din 20003!!!Si desigur...bravi ofiteri au semnat in 2003 ca ii da lui Becali -ciobanul echipa de fotbal Steaua !!!Cine este mai de ras?!?!
Inca unul cu mintea de ghaine.Esti ingust la minhte rau de tot.
O scrisoare reala si la obiect.Mai concret de atat chiar ca nu se putea.Latraii astia de pe aici poate or intelege si ei ceva din aceasta scrisoare..Nu ca am asteptari sa inteleaga.doar sa se lumineze si sa iasa din perdeaua care le este trasa peste minte de chioban.
E clar ca csa si fc5b NU POT EXISTA IN ACELASI TIMP! Hotariti-va dra cu lui o data!...pe gigi il doare ca pierde vaca de muls, ca nevoiță....
bai comunistilor din galeria sud...nu mai exista in lume echipe de fotbal ale armatei...dar voi aveti in sange securitatea comunista...cine va baga in seama???...Steaua nu sunteti voi 100 de oameni ...Steaua e tot ce inseamna suporteri in Romania si peste hotare care au fost si vor fii la bine si la rau...asa ca talpanul vostru comunist e un nimeni in drum.
FC FCSB si Steaua Bucuresti sunt 2 echipe diferite. FC FCSB ar trebui sa isi asume identitatea ciobaneasca si sa lase vrajeala cu ''stelisti'' sau ''ros-albastri''. Si presa la fel!
Or sa tina si unii si altii cu steaua, dar or sa fie adversari! Si steaua o s-o bata pe steaua/fc5b de-o s-o umileasca public!? .... Bă, voi nu vedeti ca trăiți intr-un non-sens existential!??
Tu doar asteapta si ai sa vezi.Asta cu focul este in mintea ta.Poate tu asa ai face.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.