Alte știri din fotbal
Asta este surpriza promisă de Nuno Campos? Andrei Nicolescu a făcut anunțul: „Sâmbăta viitoare”
0
Din Olanda, MM Stoica pariază pe un jucător de la FCSB: „De departe numărul 1! A realizat că viața trebuie luată în serios”
0
FCSB a programat un amical cu echipa lui Cosmin Olăroiu!
0
Dinamo și-a cedat fotbalistul în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Australia - Egipt, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Start de partidă
1
Alegere neașteptată! Cine îl va antrena pe Cristiano Ronaldo la Al Nassr
0
Zlatan Ibrahimovic, după Portugalia - Croația: „A fost un furt direct!” + Atac la Cristiano Ronaldo
0
Nathan Ake a plecat de la Manchester City și a fost prezentat la noua echipă!
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
PNL anunță că e gata să voteze un guvern minoritar PSD cu Grindeanu ...
Libertatea
Daca a declarat asa ceva, Dinu Gheorghe a jignit toti acei oameni care au luptat exemplar pana la epuizare in acel meci reusind ce nimeni nu mai credea ! A fost un joc de lupta, cu multe momente pe muchie de cutit, cu Matache extraordinar in poarta si cu un Niculae care s-a batut ca un gladiator !
stancu florin nu este o varza...ar insemna sa jignesti onorabila leguma numind-o asa, stancu florin este doar un copil *** care se baga si el in seama pe aici sa para si el ca e mare....***, nu stiu sa intre pe site-ul oficial al UEFA, si sa vada cu ochii lor cum s-o fi numind la ora actuala Steaua. Daca nu stiu sa acceseze pagina le ofer eu trei link-uri, daca bineinteles *** nu-mi va cenzura comentariul: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/clubs/club=50065/index.html http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/matches/round=2000631/match=2015592/postmatch/index.html http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=1985/index.html Si as mai adauga o fotografie de grup a Stelei din 2011 unde in dreapta fotografiei in partea de jos este trecut FCSB....FCSB, ca sa stie si cei care traiesc intr-o mare eroare, este ACRONIMUL de la FC Steaua Bucuresti si a fost folosit tot timpul!!! ***n au reinventat ceva ce exista de mult si care nu avea nici o importanta. Dar Becali, ca sa nu le dea ocazia sa faca rau Stelei, a inlocuit pe noua sigla Steaua Bucuresti de pe echipament cu acronimul FCSB.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect, de-aia sinteti voi rusinea Europei. Pina la urma, in prostia ta monumentala, te-ai impiedicat de adevarul suprem :)
sexe/gymd, voi sinteti *** structura a planetei, ***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si inca odata prostalaule aka strikes randoom, in europa nu prea poti face blaturi ca acolo nu ai arbitrii din ROMANIA ( adica cca-ul in spatE) prostalaule care esti tu prostalau !!!
daca era dubios aia transau calificarea pana in cele 90 de min, dar cum meciu sa dus la penaltyuri nustiu ce dubioseala mirositi voi, defapt, nu mai voi sunteti curati pamanatului, vezi ca te faci de ras inca odata prostalaule aka strikes randoom, vezi ca zic mai jos stelisti care spun ca meciu ala nu a fost blat, blat a facut *** de echipa si inca face !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am vazut ce a facut la Brasov : dupa care a plecat cu jucatori cu tot la rapid, (mai multi jucatori au avut oferta de la Steaua Duarte ,Ezequias ,M Roman) iar d-nul mai sus numit a zis ca jucatorii fac multe milioane ,dupa care i-a luat la rapid mai degeaba.Ce banii lui becali nu erau buni si pentru BV?.Omu' a plecat la astra si acolo stiti ce afacut!!!!! Bine ca are oferte in continuare.Hai pa..........ca
pai ala este dovada vie ca dinamovistii sunt *** oameni din univers. aici nu este vorba de interpretare,a spus clar dinu vama. trencin nu sunt blatisti ca aia de la liberec in meciul cu dinamo. simplu. aia est esingura interpretare. altceva nu se intelege.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
evident ca meciul ala a fost dubios. de fapt dubla respectiva a fost dubioasa. aia de la liberec,in retur,parca nu au vrut sa dea gol. dar repet,a fost un amarat de tur preliminar cu o echipa de pescari. evident ca era frumos sa spui ca dinamo nu a jucat niciodata in grupele e.l. dar hai sa nu fim lacomi este bine si asa. au trecut de 6 ori de preliminarii dinamovistii in toata istoria lor infecta. o data in cce. de 2 ori in defuncta cupa cupelor. si de 3 ori in cupa uefa/e.l. fara babosa,dinamo nu mai exista astazi. de aia imi vine sa ii strang de gat pe dinamovistii care spun ca babosa(badea-borcea-savulescu) a facut rau clubului. pai fara babosa dinamo avea cu mai mult de o treime din trofee mai putin(12 trofee furate intre 2000-2012 de dinamo). avea cu jumatate mai putina performanta europeana(3 din 6 treceri de preliminarii le-au facut cu babosa). adevarul este ca dinamo cand trecea de preliminarii in e.l./cupa uefa nu facea mai nimica in grupe,dar asta este alta poveste,de fapt o data au reusit performanta negativa sa fie singura echipa din istoria romaniei ce a terminat pe locul 5 din 5 in grupele cupei uefa,iar rusinea aia nu se mai poate sterge niciodata,si ma bucura lucru asta).
Asta e campion mondial la prostie, si nu intimplator *** :) Bai amaritule, ia uita-te cum a interpretat dario bonetti :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.