Alte știri din fotbal
S-a stabilit programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
0
„Băi Gică, dacă nu o iei acum, atunci când?!” » Gică Popescu dezvăluie ce l-a sfătuit pe Hagi: „E momentul”
0
Florin Răducioiu: „Îi doresc mult succes ca selecționer, dar va avea mult de muncă! Poate fi numit și «salvatorul»”
1
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
0
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
In ultimii doi ani a trecut pe alta trepata . Stie sa isi motiveze jucatorii . E inspirat mai ales la schimbari . In rest e badaran, un pic nebun dar e OM .
urmatorul president va fi mister yellow, alias mister pink. desigur, madame columbeanu se va impaca cu dansul, si va fi prima doamna a .. lumii ! pohta ce-a pohtit, ***.)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lapusneanul • 01 Iulie 2015, 09:24 ___ au corectat, Maria Ta..)
Bai Ghitza aia cu white anglo saxon protestant ( WASP) a fost cind nu eram noi nascuti . America are de 8 ani un presedinte de culoare . Echipele mari din europa sunt pline de jucatori de culoare .
Hai frate, mai lasati-ma cu alde "sa moara mama" astia, antrenorii lu' peste prajit. Se vede clar ce caracter are asta care nu ezita niciun moment sa-si spele rufele in public...daca mi-l laudati atit, spuneti-mi si mie ce a facut la Vaslui, unde avea conditii, bani si jucatori.
bumbabum • 01 Iulie 2015, 09:31 1 *** fi eu stelist , dar nu pot sa nu remarc faptul ca Dinamo a transferat cel mai bine. Si asta datorita lui Rednic. Daca vor avea stabilitate financiara, au sanse si la titlu. Insa ma astept ca in 4-5 luni sa se rupa roata la caruta.______ felicitari pentru fair play. rara avis, la multi ovis.)) respect, astfel de comenatrii sunt importante daca vrem normalitate si comunicare decenta. la buna vedere si numai bine, all.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum spuneam si ieri pe articolul de fond destinat transferului, Mulemo este cu adevarat o achizitie importanta si necesara. are experienta, maturitate si valoare suficienta pentru 1.das Erste Liga Mamaliga. Wellcome, Landry.. & Good Luck, boy !..) urmeaza al doilea portar, probabil brac sau mytrev, decarul bosniac de la plovdiv si 2 atacanti. Forza Dinamo !
Papitotiul ala are un caracter mai curat decit al lui Rednic . In plus fatza de dan petrecu a spus ca el nu va antrena niciodata steaua sau dinamo .Rednic ca om nu imi place dar il respect ca antrenor , ATIT
mariuss72 , eu zic ca are dreptate Magheru. Sumudica e un necioplit si badaran dar ca antrenor a facut treaba si la Chiajna cu un lot slab si cu un lot mai bun la Astra. Când vedeam cum ii da lui Stoican 0-3 acasa la noi si il mai bate de 2 ori intr-un an si apoi incaodata cu Astra....Papitoiul nostru se imbraca la costum dar in rest era praf. Eu mi-l doream in locul lui *** de 10 ori.Sa fi obiectivi...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.