Comentarii (21)
teodor.muresan  •  08 Noiembrie 2014, 23:37
Postat de adicn pe 08 Noiembrie 2014, 23:33

Stimabile, vă rog fără jigniri, eu nu am v-am adus nici o ofensă, mi-am spus părerea fără să fac vreo referire la persoana dumneavoastră, după cum vedeţi nici măcar nu-mi permit să vă tutuiesc atât timp cât nu vă cunosc. Din păcate văd că dumneavoastră pe lângă faptul că mi-aţi adus jigniri, vă adresaţi mie pe un ton care nu i-ar face cinste unei persoane care are cunoştiinţe minime despre regulile de conversaţie. Vă recomand cu încredere să vă revizuiţi comportamentul faţă de persoana mea.

Asa In cealalta postare la cine va refereati? Dumneavoastra.

adicn  •  08 Noiembrie 2014, 23:33
Postat de teodor.muresan pe 08 Noiembrie 2014, 23:15

Greu sa imbraci ambele piei. Dar tu, se pare, ai reusit.Felicitari. PS. Urmeaza cea de tap?

Stimabile, vă rog fără jigniri, eu nu am v-am adus nici o ofensă, mi-am spus părerea fără să fac vreo referire la persoana dumneavoastră, după cum vedeţi nici măcar nu-mi permit să vă tutuiesc atât timp cât nu vă cunosc. Din păcate văd că dumneavoastră pe lângă faptul că mi-aţi adus jigniri, vă adresaţi mie pe un ton care nu i-ar face cinste unei persoane care are cunoştiinţe minime despre regulile de conversaţie. Vă recomand cu încredere să vă revizuiţi comportamentul faţă de persoana mea.

teodor.muresan  •  08 Noiembrie 2014, 23:15
Postat de adicn pe 08 Noiembrie 2014, 23:03

Mai bine aşa decât bou ;)

Greu sa imbraci ambele piei. Dar tu, se pare, ai reusit.Felicitari. PS. Urmeaza cea de tap?

forumeer  •  08 Noiembrie 2014, 23:09
Postat de adicn pe 08 Noiembrie 2014, 23:03

Mai bine aşa decât bou ;)

Pardon, e vita! Panonica. O rara avis printre patrupede.

forumeer  •  08 Noiembrie 2014, 23:06
Postat de unico_biancorossi pe 08 Noiembrie 2014, 22:22

asa, si ? dc atentie keseru ? e patronul gesepeului cumva ? ce e cu alertarile si impacientarile astea ? sau ce, Tamuz are ciunga in par ? el nu poate fi golgeter ?

Nu poate. El e slabut in meciurile cu niudinamo, acolo unde Keseru are sanse mari sa devina noul Hingher, in absenta Hingherului-Sef, Raul Rusescu. Daca n-ar fi niudinamo, probabil ca Keseru n-ar mai deveni golgeter... ce bine ca exista si-un retur, parca nu mi-a ajuns 3-0 ala din tur, nici Cleo nu cred ca e multumit cu doar un gol marcat... doar vrea sa devina noul Hingher.

adicn  •  08 Noiembrie 2014, 23:03
Postat de teodor.muresan pe 08 Noiembrie 2014, 22:52

El nu e copitata blanoasa ca berbecii de la stanajsp.

Mai bine aşa decât bou ;)

teodor.muresan  •  08 Noiembrie 2014, 22:52
Postat de unico_biancorossi pe 08 Noiembrie 2014, 22:22

asa, si ? dc atentie keseru ? e patronul gesepeului cumva ? ce e cu alertarile si impacientarile astea ? sau ce, Tamuz are ciunga in par ? el nu poate fi golgeter ?

El nu e copitata blanoasa ca berbecii de la stanajsp.

mooe_steaua  •  08 Noiembrie 2014, 22:46

gsp si tragi apa...

goggu  •  08 Noiembrie 2014, 22:27
Postat de unico_biancorossi pe 08 Noiembrie 2014, 22:22

asa, si ? dc atentie keseru ? e patronul gesepeului cumva ? ce e cu alertarile si impacientarile astea ? sau ce, Tamuz are ciunga in par ? el nu poate fi golgeter ?

el nu este stelist. doar stelistii conteaza, restul sunteti cantitate neglijabila.

unico_biancorossi  •  08 Noiembrie 2014, 22:22

asa, si ? dc atentie keseru ? e patronul gesepeului cumva ? ce e cu alertarile si impacientarile astea ? sau ce, Tamuz are ciunga in par ? el nu poate fi golgeter ?

  • 1
  • 2
  • 3