Alte știri din fotbal
A căzut nocturna în Oțelul - Csikszereda » Panică pentru gălățeni: ce spune regulamentul
0
Ofri Arad încă nu a debutat la FCSB, însă a intrat deja în gura lui Becali: „L-am lăsat eu pe MM...”
0
CFR e pe val: al doilea transfer anunțat în 25 de minute
0
Ce a declarat Ofri Arad, noua achiziție de la FCSB, pentru presa din Israel: „Când am auzit că este vorba despre Steaua București, am simțit imediat ceva special”
0
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Alexandre Pato vrea să cumpere o echipă din Anglia
0
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
dar atunci steaua si cfr de ce nu apare in stenograme? echipele cele mai ajutate de arbitraje, steaua si dinamo sunt curate ca lacrima, conform stenogramelor si mass mediei. grow up, man!
A, deci presa mincinoasa a ticluit stenogramele lui borcea cu Avram, despre sampanii si gyuri. La fel ca tine au mai fost doi indivizii care dadeau vina pe presa: -Ceausescu in 21.12.1989 cand a infierat huliganii de la Timisoara si presa si agenturilii straine; -Basecu cand a declarat, Rusine Dinu Patriciu, ai falsificat cu pixelul albastru , filmul cu lovirea copilului! Chiar toti dinamovistii gandesc asa? Nu cred.
pai daca ratatul de paskany fura meciuri pe ascuns, hai sa scoatem toti ungurii din tara -dar cum?nu vezi ca mai e putin si ne asupresc ei pe noi? -AFARA CU TZIGANII SI BOZGORII DIN TARA!!!
tu esti inca la stadiul in care crezi ca tot ce apare in presa e adevarat. dupa ce treci de stadiul asta mai vorbim! crezi ca eu nu m-as bucura sa-i aresteze odata pe toti conducatorii de la Dinamo. dar e cale lunga de la ce debiteaza astia prin presa si pana la o condamnare.
Si atunci ce vorbeau ei in acele convorbiri stimabile si mai ales cine controleaza DNA-ul de ce a decis sa le transmita pe surse presei? Cineva acolo sus joaca sah cu Borcea si Dinamo. Doua intrebari simple, hai sa te vad ca esti intelectual, nu? Poate te ajuta Moflea si Nikon!
Intreadevar ca are tot ce spui tu, nimeni nu contesta asta + civilizatie in tribune, dar astea sunt doar conditii necesare dar nu si sufiente! Algebra lui Bula!
lasa ca daca i-ar inchide pe dinamuya, ar rezulta un campionat curat! nu ar mai fi blaturi, nu ar mai fi arbitraje, si cel mai important, maccabi hi5 nu ar mai sarbatori joi...
asa e, borcea a dat spaga lui avram ca sa iasa Dinamo pe 6. Cat de re.tar.dat sa fii! Cum e sa te ai la cutite cu logica?!
CFR are cel mai scump lot din tara, cel mai bun scouter, cel mai bun managaement, e normal sa ia titlul.. uita-te la salariile jucatorilor de la Cluj -vb doar prostii, poate o sa mori si nu se vab descoperi nimic..medicamentele :))
Dinamo este candidata doar la retrogradare si Borcea la inchisoare langa Avram. Din moment ce, 'cineva' a decis ca stenogramele lui Borcea-Avram, cu sampanii si gyuri, sa fie date in massmedia in mod cert exista un dosar acolo la DNA pe numele lui Borcea si a clubului Dinamo! Cand se va intoarce Porcea in tara va fi ridicat de pe aeroport si Dinamo direct in Liga a III-a. CFR va fi campiona, mai ales ca arbitrul Bricheta decorat de Presedintele Basescu a fost trimis sa-l ajute pe Paszkany! Parca a fost din filmul, ' Oamenii Presedintelui". In 2013 cand noua majoritate parlamentara il va suspenda pe Basescu, vom vedea si secretele CFR-lui. NOROC BUN-ARPI.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.