Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
lume rea
unde scrie ca va avea drept de semnatura la Steaua ?
Gheorghe, Celor care cer ca un puscarias sa poata fi angajat in a conduce activitati cu responsabilitati care presupun semnaturi pe acte oficiale trebuie sa le spun ca interdictiile decise de instanta sunt obligatorii.Nerespectarea interdictiilor duce la continuarea detentiei de catre puscarias. Cererile vad ca sunt facute de oameni care nu au scoala stiu in principal sa dea cu piciorul in minge si de multe ori fara sa nimereasca poarta.
da pcdb de ce nu si-ar schimba numele in fc jilava? sau ai uitat de borcea si giovanni becali? unul patron iar celalalt presedinte.
nu ,schimbati voi numele din fcdb in fcdb insolvent 1948 bucuresti by ionut negoita & nea gelu eftimie. hai odata cu participarile alea in cupele europene ,ca m-am saturat eu sa va tot vad cum stati in fata tv-urilor !
Cu sau fără încălcarea regulamentelor, e foarte normal ca un infractor să fie angajat la clona fcsb.
Nu e mai bine, ca sa fie complicatii , *** sa ramana acolo unde e si poate se stabileste defitiv la un ospiciu , dupa terminarea ...stagiului ! Printre ...”meritele” lui se regasesc si disparitiile a doua cluburi din fotbalul romanesc !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ce e bine se reface dubleta condamnatilor penal :))) .
e amuzant faptul cum il bagati in seama pa domnu` asta.... de parca numa` el e avocat... mm n-are avocat care sa-l sfatuiasca... ha ha ha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.