Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
1
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
7
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
3
Știri din fotbal internațional
Luis de la Fuente, înainte de Franța - Spania: „Iulius Cezar avea o vorbă”
0
Franța - Spania, prima bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial: Mbappe versus Yamal
0
Decizie neobișnuită pentru semifinală » Superstiția campioanei mondiale a primit aprobarea FIFA!
0
De ziua lui, Lamine Yamal a numit cele două cadouri ideale
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Auzi bre, dar la Stadionul National si el pe pierdere cine sunt de vina: Dinamo, Fcsb ? Astea sunt bunurile publice, merg in pierdere. Sau arena Cluj ? sau orice alt stadion din tara asta ?
Sa-i fie tarana usoara, ma! Nivelul meu il stiu eu, nu ma judeca tu ca ma judeci degeaba! Cel ce-a murit, fie-i din nou tarana usoara, nu te-a invatat ca nu trebuie sa judeci pe nimeni?Pai tu vorbesti de bani publici? Pai ce sa joace mititeii pe noul stadion? Tontoroiul...nu ziceati pana acum ca va faceti voi stadion nou in Balta Craiovitei? Ca ii puneti numele, Ilie Balaci Arena? aaaaa....????
Sa-i fie tarana usoara, ma! Nivelul meu il stiu eu, nu ma judeca tu ca ma judeci degeaba! Cel ce-a murit, fie-i din nou tarana usoara, nu te-a invatat ca nu trebuie sa judeci pe nimeni?Pai tu vorbesti de bani publici? Pai ce sa joace mititeii pe noul stadion? Tontoroiul...nu ziceati pana acum ca va faceti voi stadion nou in Balta Craiovitei? Ca ii puneti numele, Ilie Balaci Arena? aaaaa....????
Întrebă-l tu, eu nu mai pot, din păcate. Dar ăsta îți este nivelul, nu pot decât să te compătimesc.
6 milioane de euro a cheltuit primaria -pt ca vanduse mititelul totul la fier vechi-si 500 mii euro rotaru pt dotari ,care nu sunt ale primariei -cladirea si terenurile sunt facute de primarie restul rotaru
Ia calculeaza, ma, si daca nu stii, intreaba pe junior gigi liliana gabriela george adrian marin claudiu mititelu: cam cati bani au folosit ei de la autoritatile locale atunci cand erau ei miezu`? cam cati bani le-a dat Solomon cand era primar? cam in ce hal de distrugere au lasat ei stadionu` si Cantonamentu` tot atunci cand erau ei miezu`? cam cate impozite neplatite au ei pe la ANAF? etc...etc...
cine intreaba, ala din profil? Sau Costel Vasilescu?
Leutule, doar vrei sa pari un prof exigent sau chiar esti? hahahahaaaaaa.......Ia, intreaba-l pe tacto, iti da voie?
Va bate Mititelu clonelor cu tot cu baza voastra????????
Renovare cantonament aproximativ 1,3 milioane de euro, pierderi din exploatarea stadionului in 2019 de 0,9 milioane de euro plus alte cateva sute de mii de euro in 2018. Dar in mod sigur CSU Craiova nu este finantata din bani publici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.