Știri din fotbal internațional
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Dinamo si Steaua sunt Cluburile care nu vor disparea nici peste 3000 Ani
offffff, ce sa-ti mai aurolacule, dak continua ciobanu asa o sa plece si bergodi si o sa vina fiara inapoi... hahahaaa. de cand a plecat MM sunteti si mai fermecati
aceasta m1zerie a fotbalului romanesc va disparea in curand si Dinamo va ramane cel mai galonat si celebru club din Romania.
acest lucru conteaza mai putin. steaua a castigat 6p din deplasare. rapid a pierdut TOT in deplasare pana acum. deci, se poate si mai rau. fzr (ce gluma buna!) :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.