Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
GSPiști inepți. Măcar numele site-ului de unde luați informațiile să-l scrieți corect. Auzi anonimule, intră tu pe transfermark.de zi-mi de sume de transfer.
TOATE PROSTIILE VA UMBLA PRIN CAP DOAR DOAR SA IASA CEVA DIN EI PAI DACA CHELSE AI DOREA AI VEDEA ANAINTEA LUI BECALI NUI MAI PACALITI PE BIETI BAIETI AI VAZUT CUM LATI DISTRUS PE POPESCU ASTA NICI ACUM NU SA TREZIT EL VINE DE LA TIMISOARA DA UN GOL MAI PRINDE UN JOC DOUA AN LIGA NOASTRA CARE E LA NIVELUL LIGII 2 SI SE VEDE JUCAND PE AFARA UMFLATUL DISTRUGE
reclama la taraba cu iaurt.........
Astia nu mai au deloc simtul ridicolului. Campioni la pus stelute pe forum si repetenti la jurnalism.
ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da....dar atata timp cat comentariul NU ESTE MODERAT, insemna ca respecta regulile siteuli iar redacția isi asuma afirmația. Eu de exemplu cand am zis ca Dinamo are jucători atât de slabi ca unii nu merita sa joace in liga 1 si ca jucătorii actuali nu ar fi avut loc la dinamo în anii trecuți, am fost moderat si mi s-a băgat aia cu "acuze nedovedite" deci, e clar...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adevarul e ca toti impresarii lumii veniseră pentru Steliano Filip.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.