Comentarii (48)

balauru48  •  29 Octombrie 2017, 20:33
Postat de liverpool.de.romania pe 29 Octombrie 2017, 20:25

putere financiara comparabila cu a Chiajnei, mai putine victorii in cupele europene pe Arena Nationala decat Viktoria Plzen, 11 ani fara titlu: how do you like them apples?

N-ai nici haz si nici ironii nu stii sa faci. Esti plictisitor omule. Spune drept, cate neveste/prietene te-au parasit? :))

balauru48  •  29 Octombrie 2017, 20:31
Postat de ares123 pe 29 Octombrie 2017, 20:10

Ce tampenii ma..? Sunteti saraci..asta e. Va e rusine cu asta ?

Mai saraci decat fcsb, da. E ca si cum ai spune ca Zuckerberg este mai sarac decat Bill Gates...

liverpool.de.romania  •  29 Octombrie 2017, 20:25
Postat de balauru48 pe 29 Octombrie 2017, 19:36

Vai ce glumet esti... Doar ca injuraturile lui bakunin au mai mult haz decat tampeniile astea.

putere financiara comparabila cu a Chiajnei, mai putine victorii in cupele europene pe Arena Nationala decat Viktoria Plzen, 11 ani fara titlu: how do you like them apples?

ares123  •  29 Octombrie 2017, 20:10
Postat de balauru48 pe 29 Octombrie 2017, 19:36

Vai ce glumet esti... Doar ca injuraturile lui bakunin au mai mult haz decat tampeniile astea.

Ce tampenii ma..? Sunteti saraci..asta e. Va e rusine cu asta ?

balauru48  •  29 Octombrie 2017, 19:36
Postat de liverpool.de.romania pe 29 Octombrie 2017, 19:18

reteta (de austeritate) pentru succes in cazul Nemec? paine neagra la Rin, dimineata, la pranz si seara, la felul unu ciorba de papuci, ca in Goana dupa Aur a lui Charlie Chaplin, piure de coaja de cartofi la felul doi si un cub de zahar desert.

Vai ce glumet esti... Doar ca injuraturile lui bakunin au mai mult haz decat tampeniile astea.

liverpool.de.romania  •  29 Octombrie 2017, 19:18

reteta (de austeritate) pentru succes in cazul Nemec? paine neagra la Rin, dimineata, la pranz si seara, la felul unu ciorba de papuci, ca in Goana dupa Aur a lui Charlie Chaplin, piure de coaja de cartofi la felul doi si un cub de zahar desert.

samertx  •  29 Octombrie 2017, 18:42
Postat de redshow pe 29 Octombrie 2017, 18:37

Nu mai pot sa schimb avatarul :( Imi pregatisem de vreun an o poza cu o ciorba sanatoasa de perisoare ( moneda forte la psd-niu-dinamo)...dar nu pot sa o pun . Oricum era mai bine pe vremea insolventei...exista o scuza pentru megatransferurile pe zero lei...

Când se rezolvă problema tehnică, să nu uiți să pui și prețul la zeamă, să știe lumea că ai ieșit din insolvență. :))

redshow  •  29 Octombrie 2017, 18:37
Postat de samertx pe 29 Octombrie 2017, 18:15

Tot insolvent, metre? :))

Nu mai pot sa schimb avatarul :( Imi pregatisem de vreun an o poza cu o ciorba sanatoasa de perisoare ( moneda forte la psd-niu-dinamo)...dar nu pot sa o pun . Oricum era mai bine pe vremea insolventei...exista o scuza pentru megatransferurile pe zero lei...

samertx  •  29 Octombrie 2017, 18:15
Postat de redshow pe 29 Octombrie 2017, 18:07

Hmmm....... 15.000 euro pe luna + participari in Cupele Europene / primavara europeana (alti bani + publicitate ) VS 750 euro pe luna plus o portie dubla de ciorba pe zi . A fost intr-adevar o lupta pe viata si pe moarte :))))

Tot insolvent, metre? :))

idi53  •  29 Octombrie 2017, 18:14

Numai la ciobanii *** sa nu ajunga!Inrest MULT SUCCES Adamec!