Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB » Golul 3 vine dintr-o „scăriță” de la punctul cu var!
5
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Cele mai recente informații despre starea lui „Il Luce”
43
Povestea lui Paul, adolescentul care a dat lovitura de start la Botoșani - FCSB: „Meciul vieții!”
0
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
2
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
4
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
auzi "right+swing+k.akalau+dex=moscova" - nu mai face pe pr.o.s.tul ca este old school communist style. De vina este ca inca va mai tine'ti de aceleasi metehne comuniste, diferneta este ca acum suntem in anul 2012, si t.ig.animea cu bulibasha becali a ajuns sa injoseasca Fotbalul Romanesc in ultimul hal. De sar ca maimutele pe masini dupa o victorie in prelungirile prelungirilor ...so oracaie ca CORBII din Siberia adusi pe tancurile rusesti.
sunteti ca oile lu' gigi, n-ati inteles nimic.PROBLEMA e ca se judeca cu 2 unitati de masura si nu vreti sa recunoasteti ca ati gresit si tre' sa platiti.ASTA E PROBLEMA. dc altii sa piarda meciuri, sa aiba terenu' suspendat,sa fie retrogradati,dezafiliati s.a.m.d. si voi sa nu patiti absolut nimic?
1 . Incearca sa folosesti manualul de Limba Romana . 2. Prin spatele stadionului Giulesti si-n adancul cartierului Giulesti exista (daca nu stiai) liniile de la CFR marfa care nu mai sunt utilizate de ani de zile . Acelea sunt praduite + copiii liceelor din jurul stadionului, acelea fiind 3 la numar . Trebuie sa va sun eu din alt cartier ce se intampla la voi acolo ?
Noi ne bucuram . Voi sunteti cam tristi :)) Imi pare rau ca n-am inregistrat ce s-a cantat la iesirea din stadion duminica dupa meciul cu CFR :))
Foarte bine! Terminati cu prostiile astea si bucurati-va de fotbal!
unii au pierdut meciuri la masa verde,unii au fost retrogradati,unii au fost dezafiliati s.a.m.d...-altii sunt mai presus de LEGE- sunt intangibili-astia l-au bagat in pamant pe Mateianu,la dinamo a jucat unu' duminica care jucase vineri pt. gloria bistrita in aceeasi etapa. si multe, multe altele...ce daca strigam unguri,tigani etc noi avem voie ca nu ne face nimeni nimic... fortza seaua!!!!
Nu mai este Basescu de vina acum ? Suntem noi ?
este sub 50 ...
Asa e! A facut o descriere corecta a galeriei Stelei! Problema care se pune e de ce v-ati dus voi, atunci, sa reclamati la UEFA?? Hahahaha Se pare ca totusi boraturile de sub podu' Grant sunt de fapt tzi..........
Si CORBII de asa zisi stelisti si dinamovisti din ce neam este?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.