Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Unde in lume mai vezi asa ceva ?
Nu reorganizata in 2017, infiintata in 2017, societate nou nouta.
Fc calu sunteți voi he he FC calu sunteți voi he he :))) palmares cupa doljului:)))) diiiiiiiiiiii la deal he he calule Pam pam
O scriu gratis nu pe șorici ca voi:))) da mami tău ce zice când te vede asa boo. Vean? :))) ți-a promis metetelu un apartament în turnuri? :)))) hai la coteț și urla acolo când va trimite fifa mail sa plătiți datoriile saracilor
esti fript.dar mami tau ce zice?ti-a schimbat tăticul?hai mai scrie macar 100 de comentarii sa faci si tu un ban cinstit????????????????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcu înființata în 2013 băgată în B odată cu cs u Craiova, retrasa din campionat ca bani ciuciu după reorganizata în 2017 sub numele de fcu 1948 est deși se afla în sud:))) de bucurie rar ați avut parte pe unele duminici în booveni, șoriciul îl mâncați pe viata și pe moarte iar după plângeți pe facebuci :))) hai mititielu hai fcu noi întotdeauna SC l avii o sa fim :x patroane te iubim ca ca tine nu găsim, mulțumim pentru șorici și pentru faliment iar noi te răsplătim cu distrugeri și ardere de steme :)))) asta e fcu 1948 est sau 3 sud est trebuia sa se numească aceasta echipa cu palmares prin patron:)))
În special pentru metetelu:)))) doar la fcu palmaresul se trece prin patron și doar la fcu se falimentează ca apoi sa existe continuitate dar fără datorii:)))
Tu ai impresia că jiji îi roagă sau le ordonă?Eu cred partea a doua
Are asta o voce... zici ca a mancat cuie... Mor pe-alde astia, nasuti maine, care au impresia ca stiu tot... Stiinta nu mai exista din cauza aluia pe care il preamareste indoielnicul interpret... din cauza smecheriilor financiare si a prostie, de care nu duce lipsa, a bagat-o in faliment... Ia vezi, pe subiectul asta nu scoti o melodie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.