Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Spectacol cu 5 goluri în Norvegia - Senegal » Haaland, a doua „dublă” la Mondial! Urmează blockbuster-ul cu Franța
0
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Nu știu ce studii economice aveți dar, in ziua de azi, nici o mașină nu o cumperi fara să te asiguri (cu acte, certificat fiscal) că nu are datorii sau nu e folosita ca și garanție la banca, darămite o casa, cu atât mai puțin o entitate economică de anvergura-parca in scopul acela se face audit sau nu?! Să știi exact ce cumperi, doar strângerea de mână sau cuvântul dat nu mai e demult un argument în justitie. Poate era mai apropiată o comparație cu o livadă de pomi; cumperi ce produci de azi încolo, nu fructele din anii trecuți, produse și folosite de anteriorul proprietar. Sau, daca tot folosești comparația cu datoriile preluate ca sa îl aperi oarecum pe Mititelu vezi că omul e expert exact in asta: schimbat nume de societăți și plimbat active de la una la alta exact in scopul de a scăpa de datorii. Poate ești bine intenționat dar ți-ai ales greșit omul pe care sa îl protejezi cu exemple de tranzacții oneste.Din câte știu chinezii dețin Volvo, asta nu înseamnă că cineva va admite că reputația Volvo e de lucru chinezesc; modelele anterioare, istorice , vor aparține mereu, moral și chiar economic, celor care le-au creat, ce produc chinezii de la data achiziției încolo asta e "palmaresul"lor ,mai plastic de atât nu cred că pot să descriu.
Precedent in Italia.Mai studiază înainte de a trage minciuni pe aici!
Profile ești in eroare mare!Nu poți vinde casa,mașina ,etc fără sa plătești taxele la fisc înainte de vânzare!
In casa aia daca a stat Messi, tu ii mostenesti toate performantele lui, nu?
agramatule ! voi nu sunteti din mogosoaia, sunteti din puma cu l la m din croatia. ce palmares aveti voi ? de ce nu ati avut drept de joc in EU ? cat va dau astia pe zi ? sunteti platiti pe comentariu sau pe cuvant ? shaorma va mai dau la pachet ?
E grav ca decât sa citesc o decizie a unora care ar trebui sa împartă dreptatea ma uit la un meci al lui Dinamo împotriva unora fără tara … Cand cumperi o afacere ( si/ sau societate comercială ) o preiei cu active si pasive , asa ca explicația din începutul articolului ( nu citi mai departe ) pica din start , iar daca asta a fost “ baza “ deciziei , trăim intr-o tara de *** . Nu am studii juridice , dar am studii economice , iar ceea ce spun e baza unei tranzacții între 2 entități , fie ele persoane fizice sau juridice . Pe întelesul unui *** , daca o sa cumperi o casa , o cumperi si cu datoriile la întreținere , dar si cu gaze , apa curenta sau mai stiu eu ce …
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cr zici sapasule?!
Nu sunt de acord cu logica asta, practic Barcelona poate sa vanda sectia de fotbal cu culori, emblema, tot ce inseamna asta, nu scrie pe contract ca vine si palmaresul, pastreaza echipa de baschet si dupa 5 ani infiinteaza o echipa in liga a 5-a si aia o sa aiba palmaresul Barcelonei de azi, pentru ca nu este mentionat in contract?
Londra, clonache...tot la strada..ști tu!?
Conform legii nu. Conform majoritatii suporterilor...da.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.