Alte știri din fotbal
Răzvan Raț pariază pe Pancu la Rapid: „Spiritul lui este important și sper să-l predea mai departe în vestiar”
0
Noul transfer de la FCSB face exact ce vrea Becali » Cum ar putea arăta echipa cu el în teren
5
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Cristi Manea, reacție clară despre viitorul său în Giulești! „Ca printr-o minune, m-a făcut bine!”
1
Știri din fotbal internațional
Au refuzat PSG! Cât cere rivala din campionat pentru vedeta sa
0
FIFA a deschis „Cutia Pandorei”, Oliver Kahn intervine: „Dacă tot rescriem istoria fotbalului, am o sugestie”
0
Charalambous vrea să-i dea lovitura lui Dinamo! L-a văzut în Superligă și l-a cerut la noua echipă
0
La câți bani a renunțat Radu Drăgușin pentru a semna cu Fiorentina
0
Lifestyle
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
5
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Îi dă și 300 de euro pentru chirie?!! Dacă-i dă și de-un McDonalds, vine sigur!
Ce dracu mare atacant,7 goluri în 46 de partide,adică un gol la aproape 7 meciuri. În divizia a doua de la noi sunt cel puțin 10 atacanți mai valoroși decât ăsta.
Catelus, ati prins curaj? Dupa ce ca nu ati jucat nimic, doar ati umplut terenul de apa si ati intrat la rupere, in rest nimic.... ati avut noroc cu 2 MARI greseli din apararea noastra, asa ca lasa clontul si nu mai latra tu despre UNIVERSITATEA CRAIOVA. Apropo, voi care Dinamo sunteti???? Cea de la Glina?
Pe cine intereseaza toate detaliile ofertei daca atacantul nu a dat un raspuns?Daca vine si semneaza atunci e altceva.
lucrurile sunt clare daca jucatorul a spus ca visul lui e sa joace la mogosoaia si sa devina mandria ilfovului, clar nu-l intereseaza banii egiptenilor; mai ales ca bonusurile oferite de mogooaia sunt atractive si fezabile in conditiile in care mogosoaia este incapabila sa treaca un tur, indiferent de adversarul intalnit; si suedezii prefera sa-l dea gratis la mogosoaia pe o promisiune de cumparare cu sanse mici de reusita, e mai sigur asa decat sa le trimita egiptenii banii in Vietnam
E important ca ati mentionat in articol si banii de chirie. Natafletze ce sunteti
Pisicuta, pis, pis, pis, te-am visat azi noapte-n vis...
Sigur vine la Craiova! "Al Ahly ar pune pe masă 1,7 milioane de euro pentru un transfer definitiv."!! Imprumut pe slariul de 10 000/ luna!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.