Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a anunțat noul transfer: „E la Cluj, face vizita medicală”
0
După Farul - Dinamo 2-3, Ioan Andone s-a convins: „Este numărul unu în România”
0
Legenda lui Dinamo are o singură nemulțumire: „Nu e ce trebuie. Dar am încredere și vă spun de ce”
0
Acuzații-șoc! Jandarmeria din Constanța susține că ultrașii constănțenii au încercat să meargă peste fanii lui Dinamo!
1
Știri din fotbal internațional
Primul mesaj transmis de Ter Stegen după accidentarea suferită: „Pauză. Am decis să...”
0
Arbitrul și-a cerut partenerul în căsătorie pe teren, acum îl caută Parchetul!
0
Marea rivală a lui Cristi Chivu, la un meci de recordul vechi de 33 de ani
0
Al Akhdoud - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cum a încercat Adrian Cioroianu să scape de dosarul penal, după ce a ...
Libertatea
Cine spune că intru pe forum pentru fotbal? Dacă vreau să aflu știri sportive, e de-ajuns doar să "răsfoiesc" câteva din zecile de site-uri informative. Dacă vreau să citesc / comentez un articol interesant (despre fotbal), intru la rubrica "Editoriale". Aici, urmăresc doar miștoul.
moshule degeaba ai ajuns la varsta asta, ai trecut prin viata ca gasca prin smoala si rama prin ac :)) de fotbal cand iti mai pasa si tie, toata ziua "batman, batman"
Tot nu vrei să renunți la acel "ABC-dar" (de cåcaŧ), numai prostii înveți din el!
:)))))))))))
Da, aia este porecla lui Catalin Tolontan.
il ai degeaba, nu ai minte nici cat unCACAT congelat!
Mosule, ai sub sau peste 40 de ani ?
the.gunner (12 comentarii) Postat de forumeer pe 05 Martie 2015, 12:09 Vorbe-n vant.N-ai fost tu pe stadion in viata ta cat am fost eu in ultimii 2-3 ani. Postat de blacksun_14 pe 05 Martie 2015, 11:25 personal mi se rupe de celelalte echipe cu numele steaua De ce?Pentru ca nu ma intereseaza lucruri despre handbal, bachet, polo si alte mizerii.Nu urmaresc sporturile, deci nu ma inteseaza echipele mapniste Eu sustin echipa de fotbal, de prin 2000 am sustinut numai echipa de fotbal, deci mi se pare normal sa simpatizez si acum cu acelasi club, ca se numeste fc steaua bucuresti, ca se va numi iar steaua bucuresti sau altfel Ia si tu sa razi. :))
Forumul GSP sau Balaceanca e cam tot acelasi lucru.80% dintre comentarii sunt cu si despre un anume Maricel din Racaciuni.
I-auzi, ce zice Maricel, cică...te-a făcut să-ți dai palme și să te tragi de barbă. A, te-a mai făcut și moș!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.