Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
3
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
,,dinamovistii sunt revoltati dupa ce au auzit ca duhovnicul la care se rugau inaintea meciurilor importante are asemenea inclinatii. Actionarii si fotbalistii de la dinamo Bucuresti afirma ca este posibil ca toate relele care s-au abatut asupra clubului, in ultimii ani, sa fie cauzate de preotul Andreescu. :)))=))))))))))))))))))))))))))
eu zic asa...parvulescu nu e necesar avem pe lupu si brandan acolo,chiriches la fel avem destui fundasi centrali,machado nici atat nu e necesar...deci raman dananae,tibi balan si chipciu
INVATA IN MORTZI M.ATII SI SCRIE ROMANESTE SI APOI INTRA SI SCRIE DESPRE STEAUA ,,TEAS F.UTE :)))=))))))))))))))))))))))))))))
Vezi ca-ti bate la usa Savulescu. Du-te si fa-te frumoasa. haaa haaaaa
Hehe... Eu unul, TEAS FOLOSII pe post de profesor de limba romana! La oi...
Dar DANANAE parca era Dinamovist de mic.
Ia uita-te neamule, de unde vine viteza pe benzi! Hehe... A Dinamo...izat Belciug toate rapandulele din fotbalul autohton de te-apuca risul! Oricum tampenia lui Belciug tine clar de psihopatie....
1.Danannae - fundas dreapta , post deficitar la steaua , iar cei care au jucat au fost cam varza(emegara martinovici)! 2.Chipciu - mijlocas drapta , tibi balan jucand slab , iar prepelita a jucat cat de cat , e nevoie de o varianta de rezerva! 3. Parvulescu , fundas stanga ,daca pleaca iasmin va fi jale in banda stanga! Poate vine si sepsi ! Chiriches trebuia la vara sa vina! Nu stiu de ce la luat pe machado , probabil de mascarici , eu unu las folosii pe nastasie direct din primul minut , doar asa se face performanta , cu incurajarea jucatotilor ! Sper ca si oile lui gigi ( frati Costea) ambii niste talente si figuri sa inceapa sa pasca iarba verde si sa joace calumea ! Forta Steaua
Chipciu, Dananae si Chiriches...obligatoriu
aveam nevoie de viteza pe benzi ...car acum sa vedem cat de repede se integreaza ...iar o sa aiba de munca iliesta la omogenitate !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.