Alte știri din fotbal
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
După debut, Joao Paulo a numit coechipierul preferat de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Oricum este mai bun ca solutiile care le avem acum. Sunt convins ca nea Ando va sti sa scoata ce e mai bun de la el si sa ne fie de folos in acest sezon!!! Hai Dinamo!!!
since nu vad ce vedeti voi asa de bun la helder...in afara faptului ca are viteza nu are nimik..nu stie unde sa stea in teren!..e varza din pct asta de vedere...daca era asa de bun stati linistiti ca vedea andone asta la antrenamente si il baga titular!!...dar ce sa intelegeti voi...treziti-va cine mai bun la antrenamente si cine se pregateste mai bine joaca titular!!..si daka va dati asa de dinamovisti nu ar trebui sa mai criticati echipa si selectia facuta de andone!!
://www.dinamomania.ro/articol.php?aid=19248
Vrei sa castigi 75-100$ pe saptamana stand in fata calculatorului?Trimite un e-mail cu textul LUCRU ACASA la adresa [email protected] si vei afla cum.
Sincer asa am zis si eu, dar dupa prima etapa mi-a placut cum a jucat duarte, doar ca-i cam batran, oricum cred ca si rapa de la galati ar fi fost bn sa-l luam
Daca Copos nu ar fi zgarcit(mananca de sub fund), Helder ar fi ramas la F.C.RAPID si ar fi fost f.bine pt. echipa si pt. campionat. In majoritatea cazurilor cluburile au achizitionat jucatori straini de mana a doua, care nu au valoare nici cat rezervele autohtone de la multe echipe! Este una din principalele cauze care au dus la un nivel scazut a campionatului de fotbal din Romania Daca se accepta incontinuare transferarea de jucatori straini NON-VALOARE va scadea si mai mult nivelul jocurilor.
heldere, sper sa ajungi sa joci in burkina faso...trada-torule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.