Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Balogun s-a dus la selecționerul Belgiei după meci: „Exact asta i-am spus”
0
Youri Tielemans: „Ne-am spus că trebuie să dăm răspunsul pe teren. Asta am făcut”
0
Mauricio Pochettino comentează eliminarea: „Balogun? Nu trebuie să căutăm scuze” + Continuă ca selecționer al SUA?
0
FIFA atacă UEFA în scandalul „Folarin Balogun”! Scrisoare în 13 puncte
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
cica sa vina lumea la meci ca va fi spectacol. ma bufneste rasul. astia n`ar putea sa faca spectacol nici daca viata lor ar depinde de asta. la dinamo - vaslui anul trecut am fost pe stadion si am vazut o singura ocazie de gol.
iauite-i si pe astia,am scris rrom laudaros si mi-a cenzurat comentariul....si presa e de vina pentru disparitia Romanilor Adevarati
ai dreptate oaie porumbacu s-a retras , noroc ca au cumparat razesii 600.000 de abonamente sa sustina financiar echipa :))))))))))))
Porumboiu nu mai e patron la vaslui ce naiba aveti de tot o trageti cu porumboiu nu va dat banii knd ati fost la cersit :))) de tot il pomeniti atat
aici era vorba de DINAMO si de Sanmartean! asa ca vezi-ti tu de oile tale pe articolele voastre insipide! Si ia vezi, a mai fi facut MM iar vreo traznaie?
mr.d...chiar daca esti baiat cu potential,la un moment dat,ori vei face NAVETA,ori iti vei parasi locul natal..adica TARANOAIA:)))...,asta daca nu vei fi de acord sa mulgi vaca lui Porumb
da da :))))) sau VASLUI DI SHIIII :)))))))))))))
mr.d ,mai date-n pielea mea de bucurestean get-beget ce sunt,nah ca vad ca tu te legi de persoanele care stau in Bucuresti,nu de mizeria si coruptia care ar fi in Bucuresti...ia zi,faci deplasarea maine? sau esti pe plantatia lui Porumb?
pe viitor se va numi Vaslui DC!
Valoare lot Steaua 41.850.000 € . Valoare lot Dinamo 16.900.000 € date luate de pe transfermarkt.ro :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.