Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
VINOVATII SA PLATEASCA SI SA NU MAI AIBA DREPTUL SA INTRE IN FOTBAL PE VIATA!!!
Jegul asta de Fecali,a crezut ca poate cumpara orice cu banii lui,care put a capra si oaie.Goga e ardelean adevarat,iar Coman n-a putut uita mizeriile pe care i le-a facut ciobanul,pe cand juca in Ghencea.O vorba romaneasca spune sa-ti lasi mereu loc de "buna ziua".Oierul parvenit a lipsit la lectia asta.Faptul ca tot returul l-a facut pe Iancu tigan,l-a costat titlul.Sau mieunatul catre Borcea de dupa meciul cu Lazio,putem spune ca l-a facut sa piarda titlul.Sper sa piarda si meciul c
Ar trebui anchetati si jucatorii de la CFR !!!
Acest razboinic al intunericului ar trebuii tras in teapa sau linsat.
Bai Kprelor , care tot scrieti acuma , Steaua nu va ajunge in B niciodata, in cel mai rau caz va fi putin depunctata. Mare frustrarea voastra dar UEFA a zis ca e caz de penalizare la puncte. Asa ca SICTIR mai KPRELOR
in numele domnului l-a lovit pe malonga parfaitte, in numele domnului l-a injurat de mortzi pe voiculescu si intreaga redactie antena 1, in numele domnului a luat pamantul cu japca taranilor din pipera, in numele domnului a eludat legea neplatind impozit pe profit, in numele domnului cumpara jucatori adversi, conducatori, ziaristi........! romani treziti-va !
"sovinu de f-ecali sa declare ceea ce a declarat despre frati nostri maghiari care convietuiesc in pace cu noi in ardeal" acuma sunt fratii vostrii maghiari ca au luat campionatul, daca il prindea pe arpi cu ceva erau "ungurii care ne-au facut de ras"
in numele domnului l-a lovit pe malonga parfaitte, in numele domnului l-a injurat de mortzi pe voiculescu si intreaga redactie antena 1, in numele domnului a luat pamantul cu japca taranilor din pipera, in numele domnului a eludat legea neplatind impozit pe profit, in numele domnului cumpara jucatori adversi, conducatori, ziaristi........! romani treziti-va !
BAH FRATILOR! sunt STELIST 10000% dar cu animalu asta imputzit, oier infect nu se mai poate!!!!!!! NE RUINEAZA SI NE DEFAIMEAZA echipa!!!!! E cel mai fals si inshelator nemernic din fotbalul romanesc!!! O SA NE RETROGRADEZE!!!!!!!!!!!! STEAUA a ajuns din cauza lui o bataie de joc pt toata lumea... o echipa de blatishti.... lipsa de profesionalism.... e jale mare!!!! Nici macar nu baga atatzia bani pe cat se lauda.... e mai ZGARCIT chiar si decat copos.... plm trebuie sa se schimbe situatia asta!
Brandul Sheeteaua=MILOGII,PENALII,SACOSA CU BANI,MILIOANE DE INGERASI.In B cu voi,hahalerelor.Coman+Goga=pac,pac zornait de catuse.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.