Alte știri din fotbal
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Borcea, Badea, va repet ce v-am scris pe acest site inca din vara trecuta: aduceti-l pe Ionut Badea antrenor si Dinamo va juca cel mai frumos fotbal in campionatul viitor. Echipele antrenate de Ionut Badea joaca combinativ, cu multe combinatii la mijlocul terenului. Vedeti ca si International joaca fotbal. Vad ca acum si Gigi Becali a pus ochii pe el si daca ajunge la Steaua veti regreta
voi sunteti si mai varza 1-2 cu alba iulia
1=3 rezultat final...sunteti varza
ce se intampla cu voi? adineauri ati spus ca Marbella e in Maroc, acum sustineti ca s-a jucat inter - craiova 2-0. meciul a fost la severin si a fost 1-3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.