FOTBAL » LIGA 1 » DUPĂ PLECAREA LUI NICOLIŢĂ, STEAUA VREA SĂ ÎNCHIDĂ TRANSFERURILE CU DOUĂ MARI LOVITURI
Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
19
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
3
Știri din fotbal internațional
Marius Baciu, discurs aiuritor în conferință: „Nu am cum să nu fiu bucuros”
0
E groasă! » Barcelona depunctată din cauza lui Julian Alvarez?!
0
Uluitor! Letonii au lipit pe pereți declarațiile lui MM Stoica: „Gura mare, dar cu faptele... Cred că mai mult și-a încurcat jucătorii!”
0
Transfer spectaculos! » Real Madrid l-a întors din drumul spre Premier League
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Vreme extremă în România, temperaturile se vor apropia de 40 de grade la ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Doi copii ucişi de câini, reacţii diferite. În cazul de la Bucureşti, s-au ...
Libertatea
:) numai valori....facute din pix :)
ce presa avem in romania ,gigi a zis clar ,pe gogal nu-l mai da iancu iar pe balan il ia daca vrea siman azi ,ca discuta cu siman doare 3 cuvinte ,da ,nu ,la reveedere !
Pai nici unul din cei 2 nu e fundas dreapta si tocmai de asta avea Steaua nevoie.Oare cand o sa transfere si MM-ul un jucator pe postul de care e nevoie la echipa?
Din Thassos pare Varga dar de aproape este Goga. Alpin este exact genul de roman, Gigi Contra. Orice se spune el este pe invers. Si suunt multi ca el in RO, astia trag tot timpul tara in jos si ne fac si de prin Europa. Sunt genul de oameni care nu stiu ce este dialogul, ei confunda monologul cu arta discutiilor! Mitic format la scoala PCR de Dambovita!
Cu Goga si Tibi Balan STEAUA este campioana.......
niciodata!
Cand o sa aduca si jiji un FOTBALIST la STEAUA???
e vorba de Goga si nu Varga
Sunt doua achizitii bune. In general, Steaua a facut achizitii serioase. Putina rabdare si fara presiune din partea mascariciului si semidoctului Gigi Becali.
://marketglory.com/register/demolator74 ://marketglory.com/register/demolator74 ://marketglory.com/register/demolator74 A inceput un nou joc de strategie economica in care vei putea transforma moneda virtuala in bani adevarati... Fi-ti printre primii care va inscrieti gratuit folosind adresa de mai sus si aratati-va calitatile de economist!?! Va doresc distractie placuta si de ce nu , SPOR LA BANI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.