Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Marc-Andre ter Stegen a recunoscut după plecarea de la Barcelona: „L-au ales pe el și respect asta”
0
ECHIPELE DE START în Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană
10
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League! Genoa vrea 18 milioane de euro
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bursuculeeeee! N-ai voie, bă, să faci așa ceva! Cum să stai, bă, cu spatele...când toată sala înjură pe FCSB? Sau pe Steaua aia care cică te-a crescut și te-a făcut om? Cum să iei, bă, poziția lui MM? Nu te apleca la ce zic ăștia despre tine! Asta ar mai lipsi.... După ce te-ai întors cu spatele.
Taică-su lui Petrescu e colonel de Armată, Dan a jucat de la 7 la 23 de ani la Steaua, de la juniori la capitan de echipă, s-a născut și a trăit în Drumul Taberei, a văzut toate meciurile anilor 70-80, a avut idoli stelisti, a fost idol pentru stelisti, a fost fanatic stelist, e normal sa aibă reacția asta până la urmă, Freud ăla nu era prost deloc.
Evident ca nu era vorba despre STEAUA...:) Ca sa vezi ca echipa onomatopeica nici macar n-are rima nici la injuraturi...:)
Săpunaru nu a jucat la Craiova și nici nu a fost format la Craiova Oricum sa înjuri este mentalitatea celor cu un IQ redus Gândește-te bine in momentul in care ai înjurat pe cineva un drum se închide La revedere
O tara de ***... Iar cei mai multi sunt in fotbal. De la frustratii din galerii pana la marii conducatori de cluburi. O hazna in care invart milioane. Balint are pretentii prea mari de la Danut. Nu mai zic de "polul de civilizatie" care e Clujul. Daca se intampla invers numai de "mitici" auzeam.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ale ale ale ooooo galeria Dinamoo ....,,,,,, ;))
Nici nu mă așteptam să îți dai seama...voi aveți doar frustrări în cap...
Cine e balint
Esti prea *** ca sa intelegi ceva! Nici macar nu mai incerca sa faci vreun efort in sensul asta! Pana si ciobanul a fost mai destept decat tine de data asta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.