Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
0
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
daca nu batem pe chiajna adio europa.balint trebuie sa demonstreze ca e antrenor.noi suporteri avem incredere in balint.
Hai 5teOAIA,Chiajna si noi etapa asta, trb sa castigam neaparat
Deci ne-am cam chinuit cu ei, orikum sper sa castige Chiajna pt ca am mai castiga teren intr-o lupt pt Europa League, la fel si Petrolul si trb neaparat VICTORIE la targu jiu cu Lignitul :))))))))
psyk3: Adevarul este ca noi i-am batut prin min 90+1 si 90+3
aoleuu pai la asta si meciurile cu damila maciuca sunt grele.... halal antrenor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.