Alte știri din fotbal
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Miza e locul 5, Giuleștiul încă visează la Europa! Echipe probabile
0
Iuliu Mureșan s-a răzgândit: ce urmează la CFR Cluj
1
Daniel Pancu admite: „La Rapid mă doresc foarte mult oamenii”
3
Înainte de meciul cu CFR Cluj, galeria lui Dinamo a luat decizia
1
Știri din fotbal internațional
Deși s-a retras de aproape doi ani, selecționerul l-a pus pe lista pentru Mondial!
0
L-a „zdrobit” pe selecționer după ce a fost lăsat în afara lotului pentru Campionatul Mondial: „Nu știe nimic...”
0
Kylian Mbappe îi ia apărarea, în plin scandal: „E cel mai bun din lume”
0
Jurnaliștii englezi nu-l slăbesc pe Radu Drăgușin » De ce ar avea românul cărți proaste la De Zerbi
0
Lifestyle
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
0
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Reporter-Bănele, cum se zice corect, funicular, sau furnicular? Bănel- La ce?;)
Cu cine ai făcut română? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ami permit sa subliniez si sa corectez cateva greselile tale: Varianta ta ''a incercat tot timpul'' , varianta corecta : a ancercat.... La fel :''viata te incearca'' , corect : viata te ancearca ''in regula'' ----an regula si ''ar mertia inca o sansa'' ----ar merita anca o sansa. Ami cer scuze la domnu tine daca team sucarit.
Dovada suprema a *** din Romania... "Ami este mila, así depaseasca, así puna".. Cum dracu sa scrii in halul asta!!!?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
No fugit mo...este plecat cu cortul pe Coasta lui Azor .
Bănel, singurul "mexican" care a trecut ilegal granița din S.U.A. în Mexic. S-au crucit și los federales cînd l-au văzut, de obicei curgerea e în sens invers ... În fine, păcat de el că a ajuns așa rău. :(
Ăsta nu e site de informare, e site de făcut bani din click-uri. Articolele nu sunt făcute de ziariști, *** Și iese exact ce vezi. Rezultatul muncii necalificate. Dar important e scopul - cât mai multe click-uri, deci cât mai mulți bani în buzunarul unora.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Ar avea" și "ar fi fugit" nu sunt expresii permise unui "jurnalist" cu deontologie profesionala. Cunoști sau nu cunoști. Nu poți sa publici bănuieli și bârfe, pentru ca ești formator de opinii și fraierii pun botu'. Dar cum voi sunteți doar niște tentative de "ziaristi", la ce sa te aștepți... Epigoni! N-aveti nici măcar bunul simt de semna "articolele"!
Bai *** care ai scris articolul asta ce vrei sa-i fie mila la cineva de *** asta? Da-i tu bani ***. Numai pune articole despre toate ***,scrie un articol despre mita si comisioane la echipele de fotbal si la nationala unde sintem zero.hua comunistule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***a. Niste inconstienti care baga in echipa oameni cu febra, dureri in piept. Viata unui om este cea mai importanta, la Dinamo este un detaliu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.