Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Bani și zile libere » Ce sumă primește Viitorul dacă o bate pe CFR Cluj duminică

« Înapoi la articol

Comentarii (25) Adaugă comentariu

dan76cj  •  16 Mai 2018, 21:11

Postat de Abigail Laslas pe 16 Mai 2018, 20:49

Totusi, nu-i revista SF

Ce e asa SF? Pe ntru Astra nu conteaza banii in plus luati daca ocupa un loc mai bun? Conteaza doar pentru Viitorul? Meciu cu Astra nu se joaca de nuscrie nimeni de el? Sau deja se stie scorul final?

bazileon  •  16 Mai 2018, 21:10

Trage Jiji sperante ca spanul de barba. Iar Viitorul, spre regretul sau, va primi cu totul altceva decat anunta titlul

Abigail Laslas  •  16 Mai 2018, 20:59

Postat de dinamo_fan pe 16 Mai 2018, 20:57

***

Vezi c-ai uitat sa schimbi contul :)

dinamo_fan  •  16 Mai 2018, 20:57

Postat de dinamo_fan pe 16 Mai 2018, 20:51

vad nenumarate articole pe teme acestui meci. 0 articole pe tema meciului Steaua - Astra. Meciul ala incercati sa-l ascundeti dupa corcodus, ***.

***

Abigail Laslas  •  16 Mai 2018, 20:56

Postat de retmy pe 16 Mai 2018, 16:17

o tu zeule, in urma cu 3 etape asa spera si cfr si uite ca sa implinit speranta de ce sa nu spere si alti acum , mai ales ca viitorul are de ce lupta , poate termina fie pe 3 fie chiar pe 5 in funtie de rezultate , asa ca trebuie sa joace fotbal , doar nu te asteptai sa nu joace nu????????

Asta ca sa nu mai intrebe plecatorul din tara la ce le-ar trebui victoria

dinamo_fan  •  16 Mai 2018, 20:56

Postat de dan76cj pe 16 Mai 2018, 17:52

:)) Gigi Sport nu mai conteneste cu articolele prin care incearca sa aduca argumente care sa-i motiveze Viitorul sa traga in avantajul FCSB-ului. Despre Astra nimic? Macar ceva sa-i demotiveze... Hai ca puteti tonomatelor!

pai si ce te astepti de la gazeta de casa a lui gigi? fitzuica asta ase rvita e doar un material de propaganda becaliot. daca bate CFR o sa trambiteze zile bune ca a fost blat, la fel ca dupa meciul cu Astra. daca bate Viitorul s-a jucat pe bune :))

Abigail Laslas  •  16 Mai 2018, 20:53

Postat de dan.p.ulea pe 16 Mai 2018, 16:57

Craiova nu merge oricum pe locul rezervat castigatoarei Cupei Romaniei? Adica in turul 3?

De anul asta, nu. Numa daca castigatoarea merge in CL

Abigail Laslas  •  16 Mai 2018, 20:51

Postat de cneius pe 16 Mai 2018, 17:41

"În schimb, dacă Viitorul va termina pe locul 3, iar Craiova va pierde finala Cupei, "....scenariu SF !

La catu-s de slabi, ii bate Hermannstadt

dinamo_fan  •  16 Mai 2018, 20:51

vad nenumarate articole pe teme acestui meci. 0 articole pe tema meciului Steaua - Astra. Meciul ala incercati sa-l ascundeti dupa corcodus, ***.

Abigail Laslas  •  16 Mai 2018, 20:49

Postat de dan76cj pe 16 Mai 2018, 18:04

Tonomatelor, ia calculati si asta: daca Astra bate si Viitorul pierde are asigurat locul 4, iar daca Craiova pierde sau face egal, au locul 3. Calculele astea nu va plac? :)))

Totusi, nu-i revista SF

«

1

2 3 »
«

»