Alte știri din fotbal
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Start de partidă
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
7
Știri din fotbal internațional
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
0
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
ce vrea sa insemne asta "Deşi azi se preconiza ca Bărboianu şi Găman ca înţelegerile celor doi să fie declarate valabile, avocate fotbaliştilor a apelat un artificiu juridic şi soluţia în acest caz va întîrzia."? gasesc vreo subtitrare pe regielive/subs.ro? sau poate sa imi traduca si mie cineva, va rog?!
eu cred ca booveanul s-a inteles cu conducerea lui Dinamo pt cedarea celor 2, asa ca nu mai avea rost acest proces. Deasemenea in contabilitatea clubului se va regasi cam un sfert din suma platita, restul se va duce in buzunarele slinosului mincinos.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.