Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Deschamps s-a temut pentru Mbappe: „Aveau de gând să-l facă bucăți!”
0
Tăvălit tot meciul, Mbappe n-a mai rezistat la interviuri: „Știm și noi! Duceți-vă dracului!”
0
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Puncte la fel de sigure precum cele cu Botosani.
Sper ca vorbele lui Gigi să se adeverească… oricum el a ucis fotbalul românesc
Sepsi, la fel ca FC Arges, Clinceni sau Rapid, de cate ori a fost in play-off nu a jucat nimic acolo - ciuca batailor.... a fost doar ca sa iasa echipele la numar.
Nici rapidul nu are ce căuta în playoff pentru intențiile blatiste declarate ale circarului Ninel de a ceda punctele adversarelor FCSB la titlu
Numai "omenia" este in capul vostru fara umbră de neuroni
Când a jucat vreodată Sepsi cu fcsb? În ultimii 3 ani au făcut 1 egal și au pierdut de 9 ori. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum și cu Panduru și ai lui !! Astăzi o vede pe Sepsy slabă dar joi vrea să învingem in Grecia !!! Deci multi ar fi fericiți că Stelei sa i se întâmple nefăcute...
Pai na, e usor sa-i critici dar cand iei gol in minutul 5 te loveste in moral putin si au continuat sa se duca peste ei, au dat rapid si golul 2, apoi a venit si 3. FCSB cum a fost in prima repriza cu Sparta Praga?
Omenie ce sa joace ei cu FCSB :))
Bine...nici rapid nu are ce cauta in playoff...gazarii da au fața de P.off.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.