Alte știri din fotbal
Rapid încearcă să scape de Kader Keita! Propus de impresar în mai multe țări, dar refuzat instant: „Totul s-a închis din start”
0
Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii
0
Întrebat despre Hagi și Dobrin, Ioanițoaia s-a pronunțat: „El a fost cel mai talentat, un artist!”
0
Titularul dinamovist a făcut lumină despre accidentarea sa: „Mai am ceva timp de așteptat, din păcate”
0
Știri din fotbal internațional
Pregătesc stadionul pentru debutul absolut în cupele europene!
0
Nemții remarcă „o absurditate regulamentară” la Mondial: „Poate schimba tot, mult stres în plus”
4
Anglia - Ghana, meci pentru primul loc în grupa L de la Campionatul Mondial » Echipele probabile
0
Un star al Braziliei are mari probleme financiare: „Știu din surse de la club. Speră să plece în Arabia Saudită!”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
bai taranusule ;)) si craiova ta tot asa a jucat aseara cu dinamo ;)))
Tu la ce meci te-ai uitat mah ..ie reci?? Craiova nu o sa ia in urmatorii 10 ani campionatul ....pentru ca este vorba de mentalitate ! Cum sa vinzi jucatori sau sa ii lasi sa plece cand incepe play-off ul ? Plus ca in echipa sunt cativa expirati si cam multe voci din culise care incearca sa se bage sa inspire antrenorul ..... pacat de antrenor ca este un baiat fin ...da , nah a ajuns prost !
Argeș a făcut un meci de coșmar, un anti fotbal, o rușine de partidă. Dacă asta vede pandi fotbal, dragilor sa renunțăm la fotbal. Aceste echipe ar trebui sancționate care vin sa tragă de timp, faci asta comisia sa îți ia punctele sa le dea la cealaltă. Frate iei bătaie dar joci fotbal, ce dracu este circul ăsta. Nu ca ma laud cu Craiova ca a fost praf, un bancu care este căpitan dar joaca din ce în ce mai prost, un Bairam care se plânge ca se ia fani de el, dar el a jignit toți fani echipei spunând ca pleacă repetat. Și uni jucatoei după plecarea lui Rădoi nu mai sunt ce erau. Iar antrenorul dacă ai acceptat sa joci cu Argeș știind ca asa au bătut Dinamo. Îți meriți soarta. Cum joaca ei așa joci și tu, dar pandi frate cred ca l-a ajuns bătrânețea și nu mai știe ce spune. Cum sa spui ca dacă Argeș joaca când ei fac anti fotbal? Cum ma tu mare specialist faci astfel de greșeli. Ca au bătut Craiova, este ca la Craiova prostia infloare pe zi ce trece. Ei nu sunt umili și nu tratează fotbalul cu respect. Au auzit ca de nuni sunt, și se culca pe urechea asta. În play of nu mai trebuie sa facem atâtea rotație, îmi pare rău de care nu vor juca. Dar trebuie sa îți urmărești scopul
In lipsa de fcsbelele merge si fc arges. Oricine care poate cadea la prima ploaie in grupe pentru ca dupa ceea sa ne spuna "daca era fcsb... coeficientul nostru e in scadere... multe aplauze la adresa lui mimi si a lui el ciobandante.... alte bai in ape reci ale fiicei scrumierei de trabucuri...
Pandi, stie toata lumea ca tii cu FC Arges
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.