Alte știri din fotbal
Cornel Șfaițer, declarații de ultima oră despre situația dramatică de la Poli Iași: „Toată conducerea actuală este dispusă să predea ștafeta”
0
Filipe Coelho a venit în fața jurnaliștilor după eșecul usturător cu Farul: „Mă cunoașteți deja”
0
Avertisment dur pentru Daniel Paraschiv: „Să nu ajungă ca Tavi Popescu!”
0
Dani Coman iese în față după tirada lui Bogdan Andone: „Arbitrii să nu uite un lucru!” » A mers în vestiar și dezvăluie: „Și-au pierdut încrederea”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
1
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
0
Ruben Albes, spaniolul adus în România de Anamaria Prodan, a semnat cu noua echipă
0
Un antrenor român, protagonistul unui moment istoric » A treia oară când clubul realizează această performanță
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Adriane n-ai viata ma!?Te-au dat aia afara de la azil?!
*** , nu mai ai ce sa citesti in acest ziar *** .....ati mai bagat si *** ala de cookie ...... sa mearga site-ul ca un cur .....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Breaking news !!!! Home » Fotbal Intern » Liga 1 EXCLUSIV | Dinamo i-a făcut ofertă lui Marica: bani plus sentimente. Detaliile negocierilor EXCLUSIV | Dinamo i-a făcut ofertă lui Marica: bani plus sentimente. Salariu lunar de 7.000 de euro Un bonus de 20.000 de euro pentru locul 1, 15.000 pentru locul 2 sau 10.000 pentru locul 3 Toţi banii pe care Dinamo îi va primi de la UEFA dacă Marica va participa la Euro 2016
Plus ca daca ar veni Marica, s-ar rezolva cea mai mare problema. Cea a atacantului. In rest echipa arata decent pentru retur. Mijlocul cu Stanciu, Kharja, Pintilii, Muniru, chiar si Filip, nu arata rau. Benzile cu Popa, Chipciu, Hamroun, atacul cu Marica. Budescu ar fi un bonus in situatia asta. Dar un bonus care poate ajuta enorm din vara, in preliminariile cupelor europene, indiferent de ce cupa europeana vorbim.
gura mica ***....esti cel mai prost troll din istoria internetului..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
valahul cel mai prost *** om de la infiitarea internetului , FCSB + ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pintilii si Momcilovici....doua transferuri...mai mult decat decente...inca un fundas central si 2 atacanti si cam rupem tot...iar...Restul veti rupe *** ca pana acum
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar fi un mare transfer. Gen Sanmartean sau Keseru. Este si o investitie serioasa dar merita. Pana la urma in fotbal trebuie sa si risti. Daca si situatia cu sigla si cu stadionul s-ar rezolva, lucrurile ar intra pe un fagas oarecum normal. Nu intru totul, evident, pentru ca asa stie Becali sa conduca, insa ar fi un mare plus daca situatia stadionului, a siglei si transferul lui Marica s-ar rezolva.
Pana se reia campionatul transfera Becali tot de pe glob....eu zic ca astia de la LPF sa ceara inceperea campionatului ca la cat am citit in aceasta luna despre transferurile lui Becali sunt sigur ca nici nu au loc in autocar toti :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.