Alte știri din fotbal
Dan Nistor le-a pus la punct pe Dinamo și Rapid: „Acum iar o să îmi iau hate, dar...”
0
Poli Timișoara se întărește și la nivelul conducerii » A convins șeful clubului rival
1
Rapid se schimbă din temelii! Iată primele nume care sunt OUT: „Ne uităm la jucători din străinătate”
0
Veteranul retrogradatei din Superliga a refuzat UTA și a semnat cu Poli Timișoara!
0
Știri din fotbal internațional
Ultimele teste înainte de Mondial » Cum s-au descurcat Suedia și Iran
0
Destinație neașteptată pentru Răzvan Sava » Dorit de fosta campioană, unde ar urma să fie coleg cu alt român
0
Clubul calificat în Europa va primi amenzi usturătoare dacă îl angajează pe antrenorul dorit
1
Andoni Iraola este noul antrenor al lui Liverpool: „Am crezut întotdeauna că este un club special”
1
Lifestyle
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
6
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
1
Fiica marelui Roy Keane s-a căsătorit cu fotbalistul lansat de rivală
0
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
4
Selly, interviu integral la 55 de întrebări – powered by Libertatea: „E în ...
Libertatea
Sticlele vor fi interzise pe stadioanele care găzduiesc meciurile ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Polițiștii au adus o mașină de numărat bani acasă la Cristian Pomohaci și ...
Libertatea
iubesc Steaua de cand m-am nascut dar ciobanu asta ma adus la disperare! sa iti putrezeasca oasele ghiolbane!
e de r t , nu e posibil, nu trece o zi fara ca el sa nu injure pe cineva, ce ia facut omu ala, asa cum e el uite ca e bine la rapid acolo, nu ca la noi, jale pe vale
Omul asta la cata putere are pe atat de putin control are. Ce vrea el sa demonstreze cu asta care este scopul lui final? Cred ca nici el nu stie dar trebuie sa mai apara si el la tv cu asemenea declaratii ca daca nu le face moare in sinea lui. Pacat de Steaua si pacat de Lacatus, ca sunt sigur ca in mai putin de 2 luni o sa aiba Steaua un alt antrenor.
dap... asa o fii dar acum 2 luni cand ai fost la hotel bradul in poiana? ala nu e tot al lui copos?:)) te-au mai si dus cu una din masinile lor, Wv van, alb:D
Asta lovitura =)) Sa-l vezi pe Becali cum intervine la Rapid =)) Pana acum , Rapid are sanse bune la titlu . Joaca cel mai bine . Stai sa vezi de acum :)) VAI DOAMNE !
Hai c-ar fi tare asta... Becali langa Copos in loja pe Giulesti..... Muahahahahahahahaha!!!!!!!
Noi nu ne bucuram ma, se bucura samantarii astia care se duc pe stadion pentru palmares, sa se laude ca se duc la meci sau n-au pe cine injura acasa.
TREBUIE ARESTAT JIJI SI ACEST JURNALIST CARE INCURAJEAZA RASISMUL IN PRESA !
Dupa ce ca distruge Steaua acum vrea sa distruga si Rapidul. Pai baga-i-as cutite-n inima. Macar Copos a spus pe bune ce deranjeaza pe suporterii stelisti si a spus ca-i respecta,dar idioul de oier se pisa pe noi. A spus Copos ca pe suporterii stelisti ii deranjeaza lipsa de profesionalism si d-asta s-a atacat ciobanul.
ce sa ceri de la un cioban frustrat!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.