Alte știri din fotbal
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
3
Alex Cicâldău, centrul de comandă al Craiovei » Cifrele Wyscout nu lasă loc de intrepretări
1
FCSB, pusă în alertă de un fost mare internațional: „CFR Cluj e mai stabilă și mai disciplinată”
1
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
5
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Destinație neașteptată pentru Nani » În ce campionat va evolua portughezul
0
Rizespor - Alanyaspor, duel românesc în Turcia » Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve
5
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
stati ma linistiti .Se joaca si ei umpic.Sunt sigur ca nea PIti o sa revina.Fortza Steaua ,bateti diseara pentru nea PITI !
ce s-au bucurat astia de infrangerea noastra!!na servici!!!!
FCM TARGU MURES - UNIREA URZICENI FC BRASOV - STEAUA BUCURESTI LIVE PE www. 1x2 . do . am
mare lucru sa nu-l vedem pe cioban pe banca de rezerve.bine ca nu-i mai tanar ca-l vedeam si in echipa.
gigi lasa ne k este groasa de data asta dispari cioban lefter fara bani treci strada pe datorie analfabetule sa te duci stii u unde ratatule ramai fara steaua cat de curand ti ai batut joc de ea neam de machidoni javre familia becali la puscarie
ciobanul falit e la inghesuiala si era ceva ce trebuia sa urmeze, este planul clanului paunescu care au bagat calul troian la cioban sa-l faca, si or sa reuseasca! in curand ciobanul o sa cumpere bilet sa intre pe steaua!
face piti pe nebunul deoarece tu cioban inputit, esti prea prost pentru secolul asta, ma mir cum te mai rabda pamantul
daca pleaca si piti de la steaua ,atunci ne vom bate la retrogradare,asta numai din cauza ciobanului.cu asta nu s epoate face performanta.
S..T..O..I..A LA MUJU ADICA IN GURITA!
JOS CENZURA!!!!!!!!!!GSP
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.