Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Ce ma bucur cand vad o gramada de frustrati care incearca sa discrediteze Steaua.E clar, becali este un personaj antipatic, dar tare ma bucur sa citesc toate aberatiile presei si ale altor tampiti, izolati de lumea care stau toata ziua cu tastatura in brate.Oricum nu castigati nimic daca va certati toata ziua pe forumuri si pe bloguri.Asa ca....Forza Steaua (asta e tot ce conteaza!)
ce te tot chinui mah, ca tot sclav ramai... in 2008, in romania o aparut iar sclavagismul iti urez un paste la fel de fericit ca cel de anul trecut ;)
draga huli si pe locul 2 steaua tot in UCL merge si stelistii tot o ffuuuuttt pe mami_cuta ta.
Daca Coltescu greseste in favoarea Stelei, o face fara intentie, e si el om, daca insa greseste in defavoarea Stelei, (ceea ce nu se va intampla), atunci vreau sa vad ce zice Becali!
Si mamata sta capra cand o suge!!!
trage-v-ar un calciopoli la anu oitelor nu te mai injur sclavule, iti injur doar stapanul: mu_i.e becali
sa-i tragem la m*u*I*e lu mata huli
BECALI = stiaua = blat = Romania dupa '89!!! STEAUA RUSINEA FOTBALULUI ROMANESC!!!
tot tu esti sclavul tot tu
La Dinamo va fi BLAT, data fiind relatiile de afaceri dintre Becali si turcu, borcea, pe de alta parte. Plus ca verii impresari au 7-8 jucatori in prima echipa a lui Dinamo. RUSINE STEAUA! RUSINE LPF! RUSINE FRF!!! M U I E gigi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.