Alte știri din fotbal
Darius Olaru pleacă de la FCSB! Va juca într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
0
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
de ce sa dea becali ????? ia sa ne gandim ...: cati bani a platit el , si cui , pe acte la preluarea clubului si a istoriei STEAUA ???? CAT ???? S-A FACUT VREO EVALUARE SI NU STIM NOI ? .....in istoria asta nu era cumva si Sames ???? a bagat el bani la Steaua ???..poate ... f bine ...si daca nu era el , nu ar fi fost nimeni , nu ??? Steaua ramanea asa , a nimanui , cu tot palmaresul . V-a spalat Becali creierii la toti
Mai nesimtitilor de la Federatie .... e chiar asa greu sa ajutati un fost mare fotbalist ?? oamenii astia jucau fotbal de milioane pe doi lei jumate si voi mancati din gloria lor si in ziua de azi mai leprelor . ati facut fotbalul romanesc de doi lei si acum nu gasiti 2-300 de euro fiecare prin buzunare sa faceti o cheta . .... . adica in toata spuma asta a voastra nu se gasesc 2-3- de posesori a unei fantastice sume de 250 euro fiecare . asa sa va ajute Dumnezeu si voua in viata cum ajutati si voi pe cei care v-au ajutat sa aveti un nume .
bravo!!! nu mai e nimic de spus! becalul a vorbit doar asa de ochii lumii...daca nu-i aminteste presa sigur uita ce a promis
multi sunteti si hanndidicapati aici.....pacat ca aveti any de internet
Oare v-a dona ?
ooo... asta ar fi groaznic!
Lasand la o parte prostiile debitate de dl BECALI , oricine salveaza viata unui om , merita toata consideratiunea !Doamne ajuta ,sanatate lui BECALI si Sames !
Bravo Becali! Un gest frumos, de umanitate.
Smecher rau Oli ,in faza de azi s-a vazut cum l-a condus pe cioban .A adus vorba de Sames , l-a pus intr-o postura fara de iesire - l-a facut de kkt pt declaratia ca nu-l intereseaza si l-a si facut sa bage mana in buzunar .Totul , sanchi , fara intentie fara sa i se poata reprosa ceva .Oricum Oli il va ajuta pe Fane .Am 41 de ani , am fost dinamovist , dar si acum numele de Sames imi este in capatana ca un super fotbalist ce era .Sanatate SAMES !
de ce trebuie sa dea becalul? daca fiecare stelist ar dona un euro pe an, s-ar aduna milioane pentru situatii nefericite ca aceasta. Sau nu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.