Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Spectacol cu 5 goluri în Norvegia - Senegal » Haaland, a doua „dublă” la Mondial! Urmează blockbuster-ul cu Franța
0
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
...l-a..
Corect, trebuie sa se faca dreptate la un moment dat! In privinta stadionului, tinand cont ca s-au investit aproape 100 de milioane de euro din bani publici, acesta ar trebui sa aiba aceeasi destinatie ca si Arena Nationala: evenimente sportive, concerte...astfel incat investitia sa fie amortizata in timp. Ca doar nu la construit talpan din banii lui!!:)
ma amuza cum cei care comenteaza aici nu inteleg ca aceste transferuri sunt pt FCSB 2 care va avea misiunea de a tine CSA in liga a 3-a pe veci
tendentios? ce m-as bucura sa castigi in instanta de 2 ori si sa pierzi ilegal printr-o cale exceptionala si sa iei 30 de ani de parnaie. ar fii frumos. oricum,la cum te-ai tinut de cuvant cu acel pariu,chiar ai merita sa fii condamnat la moarte in belarus. eu ma bucur ca te pot umili fara sa vii cu un argument in privinta faptului ca ai pierdut pariul.
Cine zice?
Am văzut ieri ca i-ai recunoscut userului ăștuia nou care sigur nu e Gazaev, ăla a dispărut Duminica după egalul Rapidului deși nu am prea înțeles de ce, ca pariul făcut cu Sadiku era cu contul Vansoitan, cont care ai mințit 8 luni cu nerușinare ca nu îți aparținea. Ce însemna Vasointan mă randoame atroce de prost!? PS: văd ca CFR au luat campionatul și nu dau faliment! :-))))))
Competenta functionala iccj nu-i ofera prerogativa de a "rastalmaci" situatia. Really? Chiar sa ajungem pana acolo sa stabilim noi competebta functionala a iccj?
pai asa ceva se intampla la orice club. ar fii culmea ca toti pe care ii transferi sa dea randament. plus ca pe jucatorii enumerati de tine ori am dat sume derizorii ori au venit gratis. adica pierderea a fost mica. dar de ce nu l-ai pus si pe hamroun care a venit de la retrogradata otelu? din aia 6 jucatori daca ai nimerit pe unu ca hamroun,ti-ai triplat suma de bani investita si ai mai si castigat un jucator de baza.
Ca ai ieri, te-am lăsat aici, aici te găsesc :-))))
Articolul e tendentios. Scrie la un momenr dat ceva de genul c iccj
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.