Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titrularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
0
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
0
Suma faraonică obținută de Arsenal pentru câștigarea grupei Ligii Campionilor
0
18 meciuri în runda decisivă din Europa League » Clasamentul în timp real
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
1
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
cum sa joci cu electronica?pai cum sa joci tu cu aparatu electronic?daca ala e calculat electronic asa programat sa iti ia banii.cum sa te joci tu cu electronica?tu poti sa te joci cu electronica?
JIJI TU VORBESTI DE JOCURI DE NOROC?ESTI CEL MAI MARE PACALICI DIN ISTORIA ROMANIEI.CUM INTRI IN CASINO CUM LASI O CARUTA DE BANI...........CU CARE LUAI JUCATORI DE 5 STELE.....DACA ERAI DESTEPT.......NU OIER.
vai de fotbalul din tara noastra
nea Jiji eu zic sa ii scoti u la o partida la palat ca asa poate ii lasi u fara salarii, ca si asa i le scazi de la o zi la alta. asa va calmati toti
probabil esti dinamovist :)
hai cu 5 septariii :)))
Normal daca tu ciobane tot le tai din salar..Mor si ei cu speranta
Omul are tot dreptul sa-si protejeze investitiile. Si un leu daca a dat, e firesc sa-i pese. Amuzant este ca el simte nevoia sa spuna lucrurile astea la TV.
daca te uiti si la marea majoritate a conducatorilor nu te mai mira de ce nu jucam mai mult timp in europa :(
@Alin ... sunt de acord cu ce ai zis la final, noroc ca Antena 1 nu o sa mai aiba prima optiune, asa ca nu ma mai uit la niciun meci. Oricum gspartz si digismartz nu prind
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.