Alte știri din fotbal
Program Superligă 2026-2027 » Azi e tragerea la sorți a „țintarului”: U Cluj și Dinamo au avut cerințe speciale la evenimentul de la Marriott
6
Dinamo a rezolvat a doua mutare a verii!
1
Adrian Mutu, dezvăluiri incredibile în studioul Antena 1: „Am fost în negocieri cu o națională, erau numai jucători din Anglia și Franța”
0
Fotbalistul dat afară de Gigi Becali de la FCSB negociază deja cu alte echipe din România: „Voi lua decizia foarte curând”
1
Știri din fotbal internațional
Nemții pun tunurile pe Neuer, Wirtz și Musiala: „Unde-i aura?! Sunt la kilometri distanță”
0
Campionatul Mondial din 2026, cea mai mare asistență din istorie » S-au bătut toate recordurile încă din grupe
0
Cristi Chivu i-a găsit înlocuitor lui Dumfries » Noul Palestra vine de la Madrid!
0
Zeljko Kopic, OUT de la negocierile cu fosta campioană din Europa: „Pretenții financiare excesive”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
0
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
10
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Milioane de euro de la Bruxelles pentru fermierii români, dar vestea vine ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
daca la Steaua isi ingroapa cariera atunci la blatinamo isi incheie si socotelile cu viata la catdecacat sunteti voi la fotbal...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fiecare cu opinia lui. Eu il vad pe Iancu la un nivel apropiat de a lui Budescu. Poate nu la nivelul si forma actuala, dar cu putina implicare din partea stelistului ar fi. Pe cand ceilalti tineri (enumerati de mine) ii vad foarte haotici in joc si fara sa aibe ceva special, fie dribling bun, fie viteza, fie forta, fie inteligenta in joc, fie vreo lovire foarte corecta a mingiei. Oricum, sa nu se-nteleaga ca sunt vreun aparator a lui Iancu, ci doar cred ca nu ar trebui sa se renunte la el asa de usor.
GHIORGHITZA ce faci taica? stelishtii nu mai calca la meci nici pe gsp.ro .. mai sunt catziva fcsbisti antistelisti pe aici care injura de dim pana seara dar atat ... ce faci? ... cum reactzionezi? pictezi ceva fcsbisti ca la giurgiu?
Iancu e praf de cand a venit... 0 barat! Faza de la naționala de tinere a fost super! Restu sunt tineri și au timp să crească plus că sunt ironic un fel de ”Academia Partizan”. În ultimii 20 de ani au fost sute de ”noul hagi” ”noul x” ...iancu e pe lista asta .... doar că el e cu altele nu cu fotbalul! (mintea sa zboară la ”păsări exotice”)
Ba să înjure tot neamul , că toți suntem proști ... Mai ales voiu ilebe hehe ... Moralist de 2 lei , ți-am umezit ochii și gata , crezi că ești inteligent ... Ești *** , bă ... Ești *** ... *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde era activitatea nocturnă, pe zidul din Bibera. :))
Am zis să nu îți mai răspund dar am citit Socola și am fost amuzat! Știi măcar cine e poetul național ? Știi ce legătură are el cu locul ăsta? Nu de alta dar alege și tu ceva mai atipic data viitoare când vrei să fi ”inteligent” că astea sunt fumate! Aștept să mă injuri (că na, atât poți) dar poate și înveți ceva!
Iancu in indolenta lui e mai fotbalist decat Enceanu, Gradinaru sau Tarnovan. Azi nu s-a miscat rau doar ca a fost folosit pe postul gresit. Trebuia ca el sa joace in spatele varfului si nu in partea dreapta. Cat il priveste pe Becali, chiar ma gandeam cat o sa dureze pana va incepe sa delireze din nou. Din pacate, delirul pare sa-i afecteze (din nou) nu doar comunicare (atat modul in care comunica dar si ce comunica). ci si rationamentul. Si era atat de bine cand era la mititica! Apropo securistilor (pardon, SRI-istilor) de pe site, cand ii incepe urmarirea penala si pentru dosarul Avicola?
Nu esti Radu Sova, adica un *** care nu stia ca a fost holocaust si in Romania. Dar hai sa nu fi nici Hilter si sa omori oameni degeaba Ca suntem negri sau albi, sau albastri ...suntem noi si nu e important culoarea ci omul. Sunt si *** care au adus faima tarii și sub nici o forma nu se poate ca sa injuri un *** cu o referire la Holocaust! Ortega e un *** care ori nu are ce face, ori e prea prost ori e si el acolo sa faca trafic la site ...nu merita bagat in seamna si nici asemenea comparatii. Pentru ca ele dau fara sa vrei in altii care citesc si se simt deranjati. Injură-l pe el...nu tot neamul! Parerea mea! Spor in toate!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Despre ce vorbim ? Hai fecevecesebe ... Aveți cea mai importantă și emoționantă ... și importantă și principală ... Crotalie știe mai bine ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.